Все про пікнік і відпочинок у мангальних комплексах в Українського села. Питання і відповіді - FAQ.

Вирішили виїхати з задушливого міста на свіжу природу і посмажити шашлики або зробити гриль? Ми вам у цьому допоможемо і запрошуємо у мангальний рай етнографічного комплексу «Українське село»! Кращої природи, кращих умов для пікніка, різноманітності у виборі місць для гриля і шашлика годі й шукати! В додаток до комфортабельних зон відпочинку, які ми називаємо «мангальними комплексами» і яких у нас їх є, аж 14!, ми пропонуємо безліч цікавих і унікальних видів активності.

Разом з пікніком і святкуванням, ми пропонуємо вам наступні активності: пройти екскурсією по етнографічному музею народної архітектури і побуту, що складається з шести стародавніх різнорегіональних українських хат і пізнати культуру і традицію українського народу; взяти участь в одному з майстер-класів з українських народних ремесел: гончарства, ковальства, хлібопекарства, самогоноваріння, соломкоплетіння, плетіння ляльки-мотанки, писанкарства та інших, і принести додому шедевр, зроблений власними руками; відвідати  міні-звіринець (зоопарк) з тваринками, яких можна погодувати і попестити; прогулятися надзвичайно красивим парком з великою кількістю диких і декоративних дерев, рослин і квітів; пошукати гриби у старому і могутньому лісі, що розкинувся навколо комплексу; взяти велосипеди на прокат і зробити вело-прогулянку у лісі до найближчих каскадних ставків; поганяти м’яча, пограти у настільний теніс і в бадмінтон і, на останок, зайти у сувенірну крамничку і купити собі та своїм друзям український сувенір, що зроблений руками кращих українських майстрів. Жодний з скансенів (музеїв під відкритим небом) Києва і Київщини не пропонує такого широкого виду дозвілля і місць для пікніків і відпочинку зі своєю їжею.

 

Які умови пропонуються в «Українському селі» для пікніка і приготування шашликів?

В «Українському селі» є 14 спеціально зведених місць, які називаються «мангальні комплекси»: пеньки, мангальний комплекс, великий мангальний комплекс, етно-павільйон, енто-хата. Кожний комплекс спеціально створений для комфортного відпочинку для різної кількості відпочиваючих. Лише два комплекси (пеньки) мають шатрове накриття, а інші стаціонарне, що захищатиме від дощу, вітру і холоду. До кожного комплексу підведена питна артезіанська вода з 165 метрової глибини і є мийка. Кожний комплекс оснащений зручним мангалом з дровами і усім необхідним реманентом для грилю.

 

На яку кількість людей розраховані мангальні комплекси для грилю і відпочинку?

Мангальні комплекси розраховані на різну кількість осіб – від 6 до 140:

Пеньки – 6 осіб.

Мангальний комплекс – 10-12 осіб.

Етно-хата – 10-12 осіб

Великий мангальний комплекс – 20-24 особи.

Етно-павільйон – від 20 до 140 осіб.

 

Опис «Пеньків».

Комплекс «Пеньки» є найменшим мангальним комплексом. Він має: дерев’яний стіл, 6 пеньків зі спинками із стовбурів дерев, тентове накриття, яке повністю захищає від дощу, мангал з дровами і мийку з питною артезіанською водою. Таких комплексів є 2.

 

Опис «Мангальних комплексів».

Комплекс «Мангальний комплекс» уявляє собою дерев’яну шестираменну альтанку з відкритими вікнами, круглим великим столом і лавками. Біля альтанки стоїть великий мангал з дровами, мийка з питною артезіанською водою, сервіровочний стіл і шафа з необхідним реманентом для грилю і приготування їжі. Мангальний комплекс розрахований на 10-12 осіб. При необхідності (дощ, вітер, прохолодно) вікна і двері можна миттєво закрити прозорими тентовими накидками. Таких комплексів є 3.

 

Опис «Великих мангальних комплексів».

Комплекс «Великий мангальний комплекс» є дерев’яною прямокутною спорудою з двома дверима і великими вікнами, двома дерев’яними столами і лавами зі спинками. Біля альтанки стоїть великий мангал з дровами, мийка з питною артезіанською водою, сервіровочний стіл і шафа з необхідним реманентом для грилю і приготування їжі. Великий мангальний комплекс розрахований на 20-24 особи. Таких комплексів є 3.

 

Опис «Етно-павільйону».

«Етно-павільйон» є найбільшим мангальним комплексов в «Українському селі». Він складається з великої прямокутної споруди зі кладним дерев’яним дахом і заплетеними лісою стінками (тинами) навколо. В етно-павільйоні стоять довгі деревяні столи зі стільцями і лавами. Обабіч знаходится великий двосторонній мангал, для одночасного приготування великої кількості грилю, мийка з питною артезіанською водою, сервіровочний стіл і шафа з необхідним реманентом для грилю і приготування їжі. До етно-павільйону примикає великий танцювальний майданчик зі сценою. По периметру майданчика розміщені садові лавки. Етно-павільон розрахований на 20-140 осіб та ідеально підходить для святкування весілля, корпоративів або просто великої компанії.

 

Опис «Етно-хати».

Родинний номер Етно-хата – це готель в етно-стилі, який знаходиться у справжній стародавній поліській хаті. За готельною категорією – це родинний двокімнатний номер на 4 особи в стародавньому інтерєрі, з великими могутніми дерев’яними столами і лавами, українськими килимами, рушниками і картинами. В номерах є усі зручності: кондиціонер, опалення, супутникове телебачення і DVD у поєднанні з великим пласким телевізором, євро-санвузол. Навпроти входу у етно-хату розміщений власний великий мангал для приготування грилю і шашликів. Відпочинок в етно-хаті ідеально підходить для тих, хто хоче відчути справжній український колорит, сім’ям з меленькими дітьми, яких можна вкласти поспати і для відпочинку у холодну пору року. При бажанні, можна залишитися в орендованій хаті і преночувати. При оренді хати для пікніка хата розрахована на 10-12 осіб. Таких хат є 5.

 

Графік роботи мангальних комплексів.

Відпочинкові мангальні комплекси працюють щоденно по змінах: перша зміна – з 10:00 до 15:00; друга зміна – з 15:30 до 20:30, або оренда на цілий день.

 

Які дрова надаються для грилю і чи входять вони у вартість оренди мангальних комплексів?

У вартість оренди входить повноцінна в’язанка дубових дрів. При бажаннні можна додатково купити необмежені у кількості в’язанки дубових дрів за ціною по 50 гривень в’язанка.

 

Як забронювати мангальні комплекси?

Бронювати мангальні комплекси слід заздалегідь за телефонами адміністраторів комплексу «Українське село»: 099-333-0770 або 099-600-8-500.

 

Чи потрібно вносити аванс при бронюванні мангальних комплексів?

Ми просимо це зробити зручними для вас способами: залишити аванс адміністратору безпосередньо в «Українському селі», перевести аванс на картковий рахунок комплексу або ж завести у Києві до нашого представника (координати надасть адміністратор). При бронюванні великих мангальних комплексів, етно-павільйону і етно-хат аванс є обов’язковим.

 

Які правила поведінки для тих хто орендує відпочинкові комплекси?

Відпочиваючи у нас, просимо дотримуватись наступних правил поведінки:

- вхід на територію етнографічного комплексу «Українське село» з 10:00 до 20:30;

- вхід на територію комплексу з тваринами; пересування велосипедами, мопедами та мотоциклами заборонено;

- курити та розпивати спиртні напої дозволяється лише у відведених відпочинкових зонах (мангальних комплексах);

- гучна музика заборонена;

- просимо зберігати благоустрій території: не смітити, не рвати квіти, не ламати зелені насадження, не рибалити та не купатися в озері;

- виносити за територію комплексу будь-які предмети з його обладнання та благоустрою заборонено;

- батьків просимо слідкувати за поведінкою та місцезнаходженням своїх малих дітей;

- просимо дотримуватись вимог персоналу стосовно виконання цих правил.

 

Чи буде комфортно на пікніку в «Українському селі» у холодну чи зимову пору року?

«Українське село» подбало про комфорт своїх клієнтів у холодну пору року. Мангальні комплекси у вигляді альтанок мають спеціальні тентові прозорі чохли на вікна і на двері альтанки і, закрившись, у середині стає дуже тепло. Великі мангальні комплекси повністю засклені споруди і там є дуже комфортно до самих морозів. У ці комплекси завжди можна поставити маленький обігрівач, який нагріє повітря до комфорної температури. Але найтепліше і найкомфортніше місце для зимового відпочинку є етно-хати із своїми власними мангалами. Хати мають своє власне опалення.

 

Чим можуть зайнятися діти під час пікніка в «Українському селі»?

Для дітей, особливо активних і непосидючих, в «Українському селі» є багато видів дозвілля. Два великі дитячі майданчики з гойдалками, пісочницями, лабіринтами і хатинками; міні-зоопарк зі справжніми тваринками, яких можна погодувати кормом, що продається в сувенірній крамниці; майстер-класи з народних ремесел; футбол і настільний теніс – це те, що вашим дітям обов’язково має сподобатися.

 

Як можна розважитися в «Українському селі»?

Ми пропонуємо безліч цікавих і унікальних видів активності, щоб вам не було сумно, серед яких: пройти екскурсією по етнографічному музею народної архітектури і побуту, що складається з шести стародавніх різнорегіональних українських хат і пізнати культуру і традицію українського народу; взяти участь в одному з майстер-класів з українських народних ремесел: гончарства, ковальства, хлібопекарства, самогоноваріння, соломкоплетіння, плетіння ляльки-мотанки, писанкарства та інших, і принести додому шедевр, зроблений власними руками; відвідати  міні-звіринець (зоопарк) з тваринками, яких можна погодувати і попестити; прогулятися надзвичайно красивим парком з великою кількістю диких і декоративних дерев, рослин і квітів; пошукати гриби у старому і могутньому лісі, що розкинувся навколо комплексу; взяти велосипеди на прокат і зробити вело-прогулянку у лісі до найближчих каскадних ставків; поганяти м’яча, пограти у настільний теніс і в бадмінтон і, на останок, зайти у сувенірну крамничку і купити собі та своїм друзям український сувенір, що зроблений руками кращих українських майстрів.

 

Чи можна відвідати Свято-Димитрівський храм в «Українському селі», прийшовши на пікнік?

Можна і потрібно. Свято-Димитрівський храм є діючою церквою, у якій проводяться богослужіння, хрещення, вінчання та інші потреби вірян. Храм вас здивує не тільки теплою і намоленою атмосферою, але й пишним убранством, серед якого різьблений кленовий іконостас і писані ікони. Тому, якщо ви маєте бажання зайти до храму і помолитися, поставити свічку, подати записку на молитву, то зробіть це на самому початку свого відпочинку, так би мовити, на тверезу голову.

 

Що цікавого і унікального можна пізнати чи власноруч зробити відпочиваючи на пікніку в «Українському селі»?

В духовному плані, найцікавіше в «Українському селі» - є храм святого великомученика Димитрія Солунського з унікальним на наші часи іконостасом і убранством. В культурному – це етнографічний музей народної архітектури і побуту просто неба. А в практичному – взяти участь у різноманітних майстер-класах і власноруч зробити справжні народні шедеври і принести їх додому.

 

Чи можна придбати воду, морозиво або слабоалкогольні напої в «Українському селі»?

Так, в «Українському селі» є можливість придбати мінеральну і солодку воду, пиво і морозиво в сувенірній крамниці, що знаходиться між музейною і відпочинковою територією. Крамниця працює щодня з 10:00 до 20:00.

 

Якщо не вистачило власної їжі – ви нас нагодуєте?

Були б ми не українцями аби не нагодували:) В «Українському селі» працює колиба «Поїхали!» з українською кухнею і баром. Смачні і калорійні українські страви та напої наситять будь-кого. Є можливість, і це часто практикується, замовляти страви до мангальних комплексів у додаток до вашого смаженого на вогні м’яса. Смачний український борщ або ж козацький куліш, а у жарку пору – холодник та багато інших смачних страв, які на пікпік з дому не принесеш, наші офіціантки принесуть прямо до вашого столу в орендованому вами мангальному комплексі. Для того, щоб зробити замовлення, завітайте до колиби.

 

Чи є парковка для автівок в «Українському селі»?

В «Українському селі є три парковки: при центральному вході в лісі (не охороняється), перед комплексом на полі (охороняється з 9:30 до 21:00), та всередині комплексу для клієнтів, що приживають у готелях.

 

Як довго добиратися на автомобілі в «Українське село»?

Від Окружної дороги до нас 23 км, від межі Києва – 15 км. На авто, не порушуючи правила дорожнього руху, до нас всього 20 хвилин від Окружної. Сама дорога вас потішить своїм європейським рівнем, адже повністю реконструйована, пряма, світла і без корків.

Схема проїзду

 

Чим доїхати, якщо я без машини?

До «Українського села» ходить рейсовий автобус №773 Святошин - Миколаївка, який відправляється від станції метро "Святошин" (з під мосту). Вийти між селами Бузова та Миколаївка на зупинці «Вертолітна», яка знаходиться навпроти комплексу.

Графік руху автобуса дивіться в Контакти.

 

Як знайти орендований мною мангальний комплекс?

На вході до комплексу є інформаційний щит з мапою території, на якому вказано, де ви знаходитеся і орендований вами мангальний комплекс. Також цю мапу в інтерактивному варіанті можна подивитися перед тим, як приїхати на сайті комплексу www.etno-selo.com.ua.

 

Хто може виріши будь-які проблеми, пов’язані з нашим відпочинком в «Українському селі»?

З усіх питань і проблем звертайтеся до адміністратора комплексу за телефоном 099-333-0770 або 099-600-8-500.

 

Де знаходяться адміністратори комплексу?

Адміністратори територіально знаходяться в колибі «Поїхали!» в холі бару праворуч.

 

Чи можна курити в етнорафічному комплексі «Українське село»?

Якщо вам не шкода вашого здоров’я, то ви можете курити у спеціально відведених місцях для куріння, що позначено відповідними знаками, а також, поруч з орендованими вами мангальними комплексами. Курити суворо забороняється на музейній і храмовій території комплексу.

 

Чи є плата за вхід на територію етнографічного комплексу «Українське село»?

Ні, вхід на весь комплекс є безкоштовним.  

 

Читайте також: "Мангальні комплекси - загальний опис"

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»