Мангальні комплекси

Наближаються вихідні, святкові дні, невеличке родинне свято, дружня вечірка чи просто відпочинок після роботи? А Вам так хочеться вдихнути на повні груди свіжого повітря, замріятись, лежачи на зеленій травичці або зручно розмістившись на гойдалці, поганяти м’яч з друзями чи дітьми, розпалити багаття і приготувати для себе та рідних Вам людей улюблені м'ясце, рибку і овочі на мангалі. Мерщій приїздіть до нас і відкрийте для себе зручний відпочинок на природі!

– ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ МАНГАЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ –

Пропонуємо Вам ЩОДНЯ!!! затишні мангальні комплекси під Києвом. Розташовані вони в парковій зоні етнографічного комплексу «Українське село», на досить комфортній відстані один від одного, і розраховані для зручного відпочинку компаній з різною кількістю гостей.

До наших мангальних комплексів належать:

 • Мангальні комплекси №1, №2, №3, №4, №5, №6
 • Великі мангальні комплекси №1В, №2В, №3В, №4В
 • Пеньки №1, №3

 

МАНГАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ

Мангальний комплекс

Мангальні комплекси для 10-ти гостей – це дерев`яні шестираменні альтанки з відкритими вікнами, з великим круглим столом та лавами. Альтанки мають тентове бокове накриття з вікнами з прозорого пластику, які захистять Вас від холодної погоди, дощу або вітру. В альтанці є освітлення та електророзетка. Біля кожної альтаночки є стаціанарний мангал.

Час оренди - позмінно: I зміна 10:00-15:00, II зміна 15:30-20:30

 

Мангальний комплекс №1 (на 10 осіб) – знаходиться найближче до музейної частини комплексу на липовій алеї парку, поруч дитячий майданчик, зоопарк. 

 

Мангальний комплекс №2 (на 10 осіб) – затишне місце, розташоване неподалік від дитячого майданчику та колиби «Поїхали!». 


 

Мангальний комплекс №3 (на 10 осіб) найвіддаленіше місце парку під березами близько дитячого майданчику, зручне для компанії, яка планує пограти в ігри з м`ячем на лісовій галявині та відпочинку з маленькими дітьми. 

 

Мангальний комплекс №4 (на 10 осіб) – поблизу готелів та дитячих майданчиків, зручне для компанії, яка планує пограти в ігри з м`ячем на лісовій галявині та відпочинку з маленькими дітьми.

 

Мангальний комплекс №5, №6 (на 15 осіб)

Мангальні комплекси для 15-ти гостей – це дерев`яні альтанки з напівпрозорим накриттям, великим столом та лавами. Знаходяться вони у затишному місці – за готельними будиночками з логотипами «грибочки» і «вишеньки». 

 

ВЕЛИКІ МАНГАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ 

Комфортні мангальні комплекси для 20-ти осіб – це дерев’яні будиночки прямокутної форми з великими заскленими вікнами, що дозволяють милуватись навколишніми краєвидами. Кожен будиночок мебльований двома столами і лавами навколо них, має електроосвітлення і розетки. Відпочиваючи в них, Ви будете почуватися затишно за будь-якої погоди. 

Час оренди - цілий день.

Великий мангальний комплекс №1В (на 20 осіб) розташований поруч з дерев’яним дитячим майданчиком і галявиною зі спортивним майданчиком. 

 

Великий мангальний комплекс №2В (на 20 осіб) знаходиться поруч з колибою «Поїхали!» напроти колоритного етно-павільйону «Український рушник». 

 

Великий мангальний комплекс №3В (на 25 осіб)

Цей мангальний комплекс, розташований серед берізок, є комфортним дерев’яним будиночком-альтанкою прямокутної форми з невеличкими вікнами. В інтер’єрі: дерев’яний стіл зі зручними лавами, вішалка для роздягання, побутова техніка – холодильник, мікрохвильова піч. Альтанка обладнана електро-конвекторами. Все це дозволяє відпочивати комфортно у будь-яку пору року. 

 

Великий мангальний комплекс № 4В (на 30 осіб)

Відпочинковий комплекс для 30-ти осіб розташований за колибою “Поїхали!”. Просторе приміщення, справжні натуральні меблі з карпатської смереки та дерев’яний інтер’єр споруди робить відпочинок у цьому комплексі приємним та затишним. В інтер’єрі: великий дерев’яний стіл зі зручними стільцями, вішалка для роздягання. Серед техніки: холодильник та мікрохвильова піч. Споруда обладнана електричними конвекторами, що забезпечить комфортну температуру у холодну пору року. Поруч знаходяться яскравий дитячий майданчик, неподалік етнографічний музей і зоопарк. 

 

Великий мангальний комплекс № 5В (на 20 осіб)

Новий простір для відпочинку організовано в «Українському селі» для відокремленого відпочинку у лісі. Територія розміщення знаходиться у лісовій зоні поблизу основної території комплексу та загороджена парканом. Тут ви маєте можливість орендувати комфортну альтанку з кам’яним мангалом для розміщення 20 осіб, якщо маєте бажання усамітнися від інших гостей комплексу. На території лісового комплексу є окремий туалет, проведена питна вода.  Гості завжди мають можливість відвідати основну територію «Українського села» з музеєм, зоопарком, теплицями, дитячими майданчиками.

 

 

НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО 

Новий простір для відпочинку організовано в «Українському селі» для відокремленого відпочинку у лісі. Територія розміщення знаходиться у лісовій зоні поблизу основної території комплексу та загороджена парканом. Тут ви маєте можливість орендувати комфортну альтанку з кам’яним мангалом для розміщення 20 осіб, якщо маєте бажання усамітнися від інших гостей комплексу.

Також на цій території розташовано 4 локації для наметового містечка. Кожна локація оснащена дерев’яним піддоном для встановлення одного намету та місцем для розпалювання вогнища.

Послуга «Наметове містечко» пропонується у кількох варіантах:

«МАЛИЙ ПАКЕТ» - оренда однієї локації 

«ПОВНИЙ ПАКЕТ» - оренда однієї локації з набором туристичного спорядження (намет на 2 особи, туристичний столик, кований мангал, казан з підставкою, дрова.

А також є можливість брати спорядження в оренду  опційно при потребі.

На території лісового комплексу є окремий туалет, проведена питна вода.  Гості завжди мають можливість відвідати основну територію «Українського села» з музеєм, зоопарком, теплицями, дитячими майданчиками.

Вартість оренди альтанки та послуг «Наметового містечка» 

 

ПЕНЬКИ 

Для невеличкої компанії пропонуєтья економ-варіант – відпочинкові комплекси «Пеньки»: стіл зі стільцями-«пеньочками» для 6–8 осіб під тентовим накриттям-парасолею, захищені плетеним парканчиком. Розташовані ці мангальні комплекси поруч з дерев’яним дитячим майданчиком.

Час оренди - позмінно: I зміна 10:00-15:00, II зміна 15:30-20:30

Пеньки № 1 

Пеньки № 3 

 

Розклад роботи мангальних комплексів:

ЩОДНЯ з 10:00 до 21:00 

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ

Бронюйте мангальні комплекси заздалегідь у адміністратора по телефону 

099-333-0770

 

Укомплектування мангального комплексу, що входить у вартість його оренди:

 • Альтанка з меблями
 • мангал – 1 шт.
 • шампури - 10 шт.*
 • умивальник з підведеною джерельною питною водою
 • диспенсер з рідким милом

Шампури надаються під заставу в 200 грн.

** В період мінусової температури повітря, вода в мангальних комплексах відсутня.

В'язанка дубових дрів - 100 грн.

Відпочиваючи у нас, просимо дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки у громадських місцях та не зволікати наступними:

На території комплексу не дозволяється:

 • вхід з собаками або іншими тваринами; 
 • пересування велосипедами, мопедами та мотоциклами;
 • курити та розпивати спиртні напої поза межами спеціально-відведенних місць у відпочинковій зоні; 
 • самовільно розміщатися на пікніки та розпалювати багаття на галявинах;
 • самовільно займати альтанки для відпочинку без попереднього бронювання;
 • вмикати потужні звукові прилади без дозволу адміністрації комплексу;
 • запускати феєрверки, петарди, інші вогне- та шумо-небезпечні прилади, повітряні кульки (також на відстані до 300 м за межами комплексу);
 • псувати та виносити за межі комплексу будь-які предмети з його обладнання та благоустрою;
 • кричати та порушувати спокій у зоопарку, ганятися за тваринами та птахами;
 • смітити, рвати квіти на клумбах, ламати зелені насадження, рибалити та купатися в озері;
 • порушувати спокій на території біля храму;
 • заходити до службових приміщень комплексу;
 • залишати без нагляду малих дітей та особисті цінні речі.

Просимо дотримуватись вимог персоналу комплексу стосовно цих правил.

Адміністрація комплексу не несе відповідальності за особисті речі своїх гостей.

Просимо дотримуватись вимог персоналу стосовно виконання цих правил.

 

Читайте також:

ВІП-Альтанка

Етно-павільйон "Український рушник"

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»