Розваги для гостей

Молодята! Плануючи своє весілля в «Українському селі» ви маєте можливість бути унікальними та створити своєрідну програму для своїх гостей. Що ми зазвичай спостерігаємо у день весілля: всі гості їдуть до РАГСу, потім витрачається час на поїздку до церкви, потім знов час – на транспортування до ресторану. А ще фотосесія молодих! Чим в цей час зайняти гостей – проблема батьків або самих гостей. 

Весілля в «Українському селі» - це незабутній день на одному місці: виїзна церемонія, вінчання у храмі, банкет у ресторані, а також розміщення гостей на ніч у готелі і безперечно розважальне дозвілля під час весільного сценарію.

Пропонуємо скористатися нашими пропозиціями:

  1. Екскурсія етнографічним музеєм – корисна програма для гостей та рідних. Вдала пропозиція для уваги гостям між банкетними столами або на час фотосесії молодят. В такій етно-подорожі по старовинним хатам різних регіонів України відбувається своєрідне знайомство обох родин, адже на весілля збираються рідні з усіх країв. Особливу подяку після екскурсії ви почуєте від найстарших родичів, адже вони таким чином поринуть у свою молодість, згадуючи побут та життя свої предків.
  2. Майстер-класи з народних ремесел. Здавна з весіллям пов’язано безліч старовинних звичаїв та обрядів. Тож пропонуємо вам для своїх гостей зробити подарунок, а вони в свою чергу подарунок приготують вам. Весілля – це радість, це нове життя. Вірити в обряди? Ні! А як же тоді кидання букету нареченої – і той хто схопить незабаром буде грати своє весілля! Отож. На майстер-класі з ляльки-мотанки, кожна жінка своїми руками створить весільну ляльку-оберіг або ляльку-годувальницю – як символ народження дитинки у новій родині, на майстер-класі з ковальства уся родина по-черзі може долучитися до кованого оберегу – підкови,тощо.
  3. Для дітей, які присутні на весільному святі, можна організувати окрему дитячу розважальну програму або дитячі майстерки.

 

Читайте інші статті про Весілля в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»