24-25 вересня 2016 року – Дитячий інтерактивний захід «Яворівська листівочка»

Проведіть вихідні усією родиною, з друзями та знайомими у мальовничому, затишному куточку української культури, побуту і краси! Саме в «Українському селі» Ви зможете забути про буденну метушню. Насолодіться прогулянкою етнографічним комплексом, де побачите: розкішний храм, старовинні хатини, майстерні, невеличкий зоопарк, озерце та багато іншого. Відчуйте себе справжнім майстром у колоритних ремесельних майстернях чи гурманом українських страв у колибі.

Яворівський розпис – це український народний промисел, який виник у XVIII столітті на території Львівської області. Яворівський розпис має свої давні традиції. Найбільш часто він використовувався при прикрашанні скринь. Також широко застосовувався на дерев'яних іграшках - кониках, метеликах, пташках, візочках, виготовлених з дерева. Яворівський розпис вирізняють характерні елементи (квіти, ружі, зірки, віночки, качечки, кривульки, цяточки, рисочки тощо). Колись використовувалося три кольори: зелений (що символізує траву та листя), червоний (плоди та ягоди), синій (небо та воду), а на початку 20 століття почав використовуватися четвертий колір — жовтий (сонце).

Вчимося техніці малювання яворівкою не на дерев’яних виробах, а на яскравих паперових листівочках! Які будуть гарним подаруночком для найріднішої людини.

Місце проведення: Музейна галявина.
Час: 13:00 – 14:30.
Участь: 20 грн./одна листівочка.

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»