03-04 вересня 2016 року – Дитячий інтерактивний захід «Барви Поділля»

Проведіть вихідні в «Українському селі»! Перші, теплі осінні дні, у повітрі вже починає потроху пролітати листячко, краса природи зачаровує погляд, а про український колорит годі й говорити! Справжні майстри своєї справи ніби дарують неперевершені враження, демонструючи майстер-клас з народного ремесла. А аромат українських страв так і притягує до себе. 

Поділля – це мальовничий етнографічний регіон, з різноманітними річковими долинами, ярами та пагорбами, на яких височіли пишно розмальовані хатини, це земля завзятих хліборобів.

Запрошуємо всіх дітей на наш інтерактивний захід! Кожна дитинка матиме змогу ознайомитися з етнографічним регіоном Поділля, на прикладі старовинних експонатів, пізнати символіку і значення орнаменту, розглянути особливості національного одягу та кераміки. Намалювати, на свою думку, найцікавіший предмет.

Наприкінці заходу всі учасники зможуть оглянути музейну хатину, подумки перенестися у минулі роки, відчуті на собі атмосферу українського побуту. А також пограти у цікаву, пізнавальну гру! 

Місце проведення: Галявина біля Подільської хати.
Час: 13:00 – 14:30.
Участь: Безкоштовно.

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»