12 квітня 2015 року – Великдень!

Відсвяткуйте Великдень в "Українському селі" і це стане Вашим улюбленим місцем для сімейного відпочинку! 

Незвичайна краса природи у поєднанні з українським побутом, традиційні забави та затишні майстерні,  у нас знайдеться заняття для кожного!

У храмісв. Димитрія Солунського відбудеться святкове Богослужіння о 23:30 (субота 11 квітня)
Освячення пасок – 3:30, 6:00, 8:00, 10:00, 11:00.

Поспішайте на святкову фольклорну програму з запальними дівчатами з гурту "Рожаниця", вони обов’язково розпалять вогонь в ваших серцях! Бурхливими оплесками зустрічали гурт на багатьох сценах України та за її межами, тож гарний настрій – гарантований!
Кожна дитинка зможе порадувати себе великоднім курчатком, зробленим власноруч з паперу на нашому майстер-класі "Великодні курчата".

З нетерпінням чекаємо всіх!

Місце проведення: Музейна галявина.
Час проведення:
15:00 - 16:30.
Участь: безкоштовно.

Дивіться фотогалерею Великдень 2014

 

Великдень - найголовніше православне свято.
Цього дня душа ніби переповнюється світлою радістю, цьому сприяє і природа, яка скинула окови зимового сну і в єдиній гармонії із Вселенською радістю зустрічає воскреслого Христа.

В ніч на Великдень спати не можна взагалі, бо проспиш усе на світі. Звечора усі йдуть до церкви на всеношну. В красивих кошиках до церкви несуться різноманітні наїдки - сало, хрін, печінка, голубці, все на що здатна кулінарія фантазія, окрім оковитої. Урочиста процесія зі священиком освячує і благословляє все це добро.

У Великодню ніч відкриваються усі земні скарби, які світяться на землі чарівними вогниками, проте побачити їх може лише найменша дитина в родині, та й то якщо помисли її чисті.

На протязі сорока днів по Великодню, аж до Вознесіння кожен православний християнин радісно вітається один з одним словами "Христос Воскрес!" і отримує у відповідь підтвердження цих слів "Воістину воскрес!".

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»