В Українському селі відбулося веселе дитяче свято. Додано відео

9 травня в «Українському селі» відбулось веселе та захоплююче свято для дітей. Дітки з радістю брали участь у веселих конкурсах, іграх та забавах. Весело було усім, і тим, хто прийшов до нас з мамою та татом, і тим, хто прийшов зі сформованою командою друзів та однокласників. Мабуть це тільки дітки можуть з легкістю та дитячою щирістю познайомитись, подружитись та згуртуватись у команду, до того ж і малі, і великі, і досягти мети у веселих конкурсах. А їх батьки щиро раділи дитячому сміху і тільки встигали дивуватись на що здатні їх малюки, котрі танцювали, стрибали у мішках-веселинках, пробирались через печеру та кидались кольоровими хмаринками.

Особливе враження склалось від того, що свято відбулось у той день коли закінчилася страшна світова війна. Дитячий дружній сміх та мирне небо – це саме те, що хочеться побажати усім нам! Нехай Господь береже нашу землю та весь український народ від усілякого лиха!

Адміністрація етнографічного комплексу «Українське село» щиро дякує компанії «Майстерня свят», її керівникам Тетяні та Ірині, які зголосились на наше запрошення і провели безкоштовне свято для малюків. А основні персонажі свята Грайлик та Дорона надовго залишаться у пам'яті дітей.

Дорогі батьки! На території «Українського села» можна організувати і весело провести дитячий день народження та інші дитячі свята за допомогою майстра своєї справи – компанії «Майстерня свят» у складі професійних акторів, які оригінально привітають, розважать веселощами і побажають „Многая літа", а музичне оформлення свята допоможе створити особливу атмосферу. Для дівчаток та хлоп'ят - радість від майстерні свят!

Переглянути світлини - Дитяче свято-травень 2012

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»