Анонс! Різдво Христове в "Українському селі".

Наше "Українське село" – це саме те місце, де можна відчути красу українського села ХІХ століття, поринути в безтурботний спокій і святкову радість. 

Приходьте з родинами та друзями, адже Різдво – це родинне свято, коли збираються всі рідні та близькі. Обов`язково відвідайте казковий вертеп, що знаходиться біля храму. Він особливо чарівний в цей таємничий вечір! Яскраві новорічні вогники освічують його на тлі темної ночі, а дерев`яні скульптури – персонажі зі сцени народження нашого Господа Ісуса Христа в цей вечір немов оживають. А взагалі, вертеп є постійно діючий, щодня, навіть в спекотний літній день. Завітавши до цієї казки, яка супроводжується Різдвяними піснеспівами, ви поринете у радісний день Різдва. Жоден наш гість ніколи не оминає можливість відчути радість Різдвяних днів! 

У передріздвяний Святвечір 6 січня 2020 року о 17:00 запрошуємо всіх до нашого Свято-Димитрівського храму на святкову надвечірню службу. В кінці богослужіння наш прекрасний хор заспіває перші у 2019 році різдвяні колядки

А вже після служби Ви маєте можливість завітати до української колиби, де всіх гостей зустріне затишна вечірня атмосфера українського дому та пригощатимуть традиційною різдвяною кутею! В меню в цей вечір пропонується спеціальна пропозиція “12 пісних страв”! (бронюйте столики завчасно - бронь до 6 січня, 15:00 за тел: 099-333-0770).

Зранку 7 січня о 10:00 чекаємо Вас на Святкове Різдвяне Богослужіння у храмі, яке є особливо радісним! 

А вже об 11:30 на великій музейну галявину до нас завітають колядники з традиційними віншуваннями та колядками і з гарним автентичном співом фолькгурту «ЯсноКрасно»!

Знов таки, свята без гарного смачного обіду – не буває! Вас чекають смачні українські страви в колибі «Українське село», які дозволять вам по-справжньому розговітися. Всіх гостей колиби в цей день частують кутею і радують колядками! Так що готуйте цукерки, прянички та "п'ятаки"!

У майстернях етнографічного комплексу “Українське село” і дорослі, і малі зможуть помайструвати та зануритися в народне ремесло.

Як ми святкували Різдво 2019 року можна переглянути тут

http://etno-selo.com.ua/ua/tsikavi-podii/1098-v-ukrainskomu-seli-radisno-vidsviatkuvaly-rizdvo-khrystove-fotozvit

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»