Ентографічний комплекс "Українське село" запрошує Вас відсвяткувати Новорічну Ніч 2018 весело, гамірно і так, щоб запам'яталося!

18 листопада – Інтерактивні казкові читання «Казка спішить у гості».

Відновлюючи добру традицію – розкриваємо акторські таланти «від малого до старого»! 

Запрошуємо на сімейні казкові читання з розігруванням ролей у майстерню рукоділля! І наші улюблені казки заграють новими барвами!

Святий Андрію,

Маю на Тебе надію:

Дай, щоб вишня зацвіла,

А мою долю на поріг привела.

Запрошуємо до етнографічного комплексу «Українське село» пізнати народні традиції та обряди, які витворяла українська молодь в день Андрія. 

8 листопада в день пам’яті Св. Димитрія Солунського релігійна громада, яка діє в “Українському селі” відзначає своє ювілейне десяте Храмове свято.

Настоятель храму - отець Богдан Тимошенко, запрошує всіх на урочисте богослужіння з нагоди свята, яке очолить Святійший Патріарх Філарет у співслужінні багатьох священиків.

11 листопада – Родинна майстерка «Металеві виблиски».

Цінителів нестандартних видів творчості запрошуємо до майстерні рукоділля, де майстриня допоможе опанувати основи гравіювання і створити дивовижної краси панно з металевим відблиском своїми руками.

4 листопада – Велика осіння толока в «Українському селі».
«Гуртом – і батька добре бити» - кажуть в Україні. І слова свої підтверджують ділом: всі масштабні роботи виконувались гуртом, або, як це називали, толокою.

28 жовтня – Родинне кулінарні свято «Родичі гарбузові».

Гарбузові вихідні для Вашої родини! Гарбузи – це не тільки красиво, надзвичайно корисно, а ще й смачно! Особливо, коли приготовлено на живому вогні, у казані. Завітайте і дізнайтесь, як готували гарбузову кашу наші прадіди, як ще використовували гарбузи  і скуштуйте кашу власного приготування.

2009 - 2016 © Етнографічний комплекс «Українське село»