Етнографічний комплекс «Українське село» вже вдруге запрошує на щорічний фестиваль ковальства. До нас завітають ковалі з різних куточків України, щоб продемонструвати свою майстерність та показати, що традиційне ковальство живе!

9 травня 2017 року – щорічне весняне дитяче зібрання – день «Світ традиційних забав». 

У цей день на нашій колоритній музейній території, на зелених прогрітих весняним сонцем галявинах ви знайдете різноманітні локації і неодмінно знайдете саме свою. Приходьте родинами та беріть друзів!

Запрошуємо 6-7 травня на дитячі заходи до "Українського села"!

Запрошуємо усіх небайдужих поділитися своїм теплом і молитвою з нашими захисниками! Робитимемо янголиків-охоронців, голубків миру, писатимемо листи і малюватимемо малюнки для них, щоб надихнути воїнів на нові подвиги! Наші роботи будуть передані захисникам волонтерами на самі гарячі і передові позиції фронту!

Останні роки не нажарт загострюється питання «куди дівати сміття»? Відповідь – дуже проста: зробити з нього шедевр! Зламані та непотрібні речі, упаковки, фантики, пляшки та одноразовий посуд – більше не сміття, а прекрасний матеріал для творчості! З них можна зробити безліч красивих, цікавих та корисних речей! Запрошую долучитися до мистецтва апциклінгу і опанувати кілька цікавих технік! Беріть з собою «матеріал для творчості» та натхненний настрій!

Великдень - найбільше християнське свято, які ми всі чекаємо з особливим відчуттям. В етнографічному комплексі «Українське село» на Великдень збирається багато людей, цілими родинами йдуть до улюбленого храму св. Димитрія Солунського, що на території етно-комплексу вшанувати світле Воскресіння і за традиціями освячують пасочки та крашанки. 

Неділя за тиждень перед Великоднем називається «Вербною», а тиждень перед цією неділею —«вербним». У Вербну неділю святять вербу. Зранку на Богослужіння сходяться всі — старі й малі, бо «гріх не піти до церкви, як вербу святять». 

2009 - 2016 © Етнографічний комплекс «Українське село»