22 липня – Конкурс дитячого малюнку «Мої канікули в Українському селі».

Любите Українське село? Часто у нас буваєте? Намалюйте! Перевіримо хист наших маленьких художників! Найкращі роботи прикрашатимуть майстерню рукоділля увесь наступний тиждень!

15 липня – Етно-дизайн «Квітуча душа».

Запрошуємо гостинно до містечка майстрів, де майстриня розкриє Вам особливості виготовлення брошки або заколки зі штучних квітів.

1 липня Дитячий захід – Запрошуємо маленьких дослідників випробувати цікавий спосіб малювання – малювання плямками! Разом ми створимо фантастичні картини і отримаємо задоволення від процесу 

24 червня - Майстер-клас «Квілінг – танець паперових візерунків»

Кві́лінг ( Походить від слова quill — пташине перо, гофрувати, паперокручення) — старовинне мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.

 

Гей, на Івана, гей, на Купала,
Красна дівчина долі шукала.
Квітки збирала, віночок вила,
Долі водою його пустила.

Запрошуємо всіх на фольклорно-етнографічне свято - Івана Купала в етнографічному комплексі «Українське село»! Купальська обрядовість продиктована самою природою і її розквітом, тому це свято дуже незвичайне та чарівне.

17 червня – Свято дитячого малюнку «Мальовничі луки України».

Буйні трави і квіти червневих луків не можуть не надихати! Перевіримо хист наших маленьких художників! Запрошуємо юних митців до майстерні рукоділля, де ми переноситимемо барви квітучих луків на папір. Найкращі роботи прикрашатимуть майстерню рукоділля увесь наступний тиждень!

 

10 червня Відкритий майстер-клас «Солодкий (К)рай»

Чи є в світі дитина, що не любить цукерок? – Гадаю, що ні! 

А от чи багато дітей вміє їх робити? 

Запрошуємо допитливих ласунів у майстерню рукоділля, де майстриня розкриє таємниці створення карамелі! 

Кожен зробить собі солодкого півника! Буде смачно і красиво!

2009 - 2016 © Етнографічний комплекс «Українське село»