Запрошуємо усіх небайдужих поділитися своїм теплом і молитвою з нашими захисниками! Робитимемо янголиків-охоронців, голубків миру, писатимемо листи і малюватимемо малюнки для них, щоб надихнути воїнів на нові подвиги! Наші роботи будуть передані захисникам волонтерами на самі гарячі і передові позиції фронту!

Останні роки не нажарт загострюється питання «куди дівати сміття»? Відповідь – дуже проста: зробити з нього шедевр! Зламані та непотрібні речі, упаковки, фантики, пляшки та одноразовий посуд – більше не сміття, а прекрасний матеріал для творчості! З них можна зробити безліч красивих, цікавих та корисних речей! Запрошую долучитися до мистецтва апциклінгу і опанувати кілька цікавих технік! Беріть з собою «матеріал для творчості» та натхненний настрій!

Великдень - найбільше християнське свято, які ми всі чекаємо з особливим відчуттям. В етнографічному комплексі «Українське село» на Великдень збирається багато людей, цілими родинами йдуть до улюбленого храму св. Димитрія Солунського, що на території етно-комплексу вшанувати світле Воскресіння і за традиціями освячують пасочки та крашанки. 

Неділя за тиждень перед Великоднем називається «Вербною», а тиждень перед цією неділею —«вербним». У Вербну неділю святять вербу. Зранку на Богослужіння сходяться всі — старі й малі, бо «гріх не піти до церкви, як вербу святять». 

Запрошуємо на день традиційних дитячих ігор та розваг! 

Етнографічний комплекс «Українське село» запрошує на щорічне весняне дитяче зібрання – день «Світ традиційних забав». 

У цей день на нашій колоритній музейній території, на зелених прогрітих весняним сонцем галявинах ви знайдете різноманітні локації і неодмінно знайдете саме свою.  Молодих мама навчимо гратися з найменшими, середульші можуть взяти участь у народних іграх, розвагах та змаганнях. А старшенькі дізнаються, як раніше розважались підлітки на вечорницях – як працювали, співали та танцювали традиційних танців. Батькам, до речі, також буде цікаво!

Етнографічний комплекс «Українське село» вже вдруге запрошує на щорічний фестиваль ковальства. До нас завітають ковалі з різних куточків України, щоб продемонструвати свою майстерність та показати, що традиційне ковальство живе!

Масниця чи Масляна це останній тиждень перед Великим постом на заговини, так званий Сиропустний тиждень. Свято Масниці – це давнє народне свято, що прийшло до нас із язичницької культури і збереглося після прийняття християнства, і в народі воно супроводжується обрядом, пов'язаним із проводами зими і зустріччю весни. 

2009 - 2016 © Етнографічний комплекс «Українське село»