Сувенірна крамниця

На території етнографічного комплексу «Українське село» працює сувенірна крамниця, де ви маєте змогу придбати для себе унікальні вироби українських майстрів, в які вкладена душа справжнього народного умільця, історія нашого народу та традиції народних ремесл.

В нашій крамниці ви обов’язково знайдете щось ексклюзивне для себе, тематичні подарунки для ближніх до свят та презентаційні подарунки для іноземних друзів. Серед відгуків наших покупців найчастіше лунає: «Як у вас цікаво, скільки всього неймовірного!». Так, асортимент сувенірної продукції у нас широкий та різноманітний, не китайський. Серед товарів, представлених у крамниці, є роботи відомих народних майстрів з усієї України та й умільців-початківців: ляльки-мотанки, ангелики, дзиги та сопілки, керамічні вироби, розписні настінні тарілки, кераміка та ковані вироби, прикраси та вишиванки, віночки та намисто. Серед ексклюзивних товарів маємо керамічні вироби майстра-гончара Олександра Ярового, котрі виготовляються у гончарній майстерні «Українського села».

Також пропонуємо Вам таку послугу, як виготовлення подарунків для корпоративних заходів, на весілля чи на інші події. Виконаємо подарунки за зразком або за індивідуальним замовленням з можливістю нанесення логотипу компанії. Адже подарунки ручної роботи залишають позитивні та особливі емоції в серці кожної людини. Порадимо, запропонуємо та упакуємо готові подарунки. Ваші гості будуть в захваті!

Майстрам, умільцям ручної справи пропонуємо співпрацю у реалізації ваших виробів у нас в крамниці.

Завітайте та звертайтесь з пропозиціями за тел. 099-500-900-8.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»