Співпраця

Запрошуємо до співпраці!

Шановні добродії! Висловлюємо Вам щиру подяку за  проявлений інтерес до діяльності етнографічного комплексу «Українське село» та гаряче підтримуємо Вашу зацікавленість у взаємній співпраці!

Що ми пропонуємо:

Туроператорам та турагентам

Перед туроператором завжди постає питання: «Що нового та цікавого показати туристам та іноземним гостям в Україні?» Історична автентика та сучасний комфорт вдало поєднані саме в нашому «Українськму селі». Компактна територія музею, цікаве екскурсійне обслуговування, смачна українська кухня, український колорит – це те, що подобається Вашим клієнтам! Якщо Ви ще не працюєте з нами, чекаємо на Вас! У нас завжди індивідуальний підхід до кожної групи туристів!

 

Творчим колективам та поціновувачам української культури

«Українське село» - це прекрасне місце для реалізації своїх талантів та творчих досягнень, культурних та учбових проектів!

Пропонуємо свою територію як майданчик для реалізації Ваших досягнень, для виступів творчих колективів, міні-фестивалів, зльотів, культурних подій, конференцій, корпоративних вечірок, авторських вечорів, виставок та презентацій, тощо. Запрошуємо Вас до участі у масових етно-заходах та інших святах, котрі систематично проводяться в «Українському селі».

Особливі пропозиції до дитячих та дорослих фольклорних гуртів!

Музиканти, співаки, організатори свят запрошуємо Вас до співпраці!

 

Компаніям – організаторам корпоративних заходів

Територія та затишна природа, різноманітні місця на природі для розміщення людей та банкетні зали, атмосфера української гостинності та антураж українського села – це новий і незвичний для багатьох стиль проведення корпоративних заходів – корпоратив в стилі «ЕТНО»! Ми відкриті до співпраці!

 

Майстрам та рукодільницям

Запрошуємо до співпраці всіх, хто робить цікаві та унікальні роботи своїми руками. Та нагадуємо, що передусім перевага надається традиційним українським ремеслам. Шукаємо майстрів для проведення майстер-класів, для участі у ярмарках, проведення авторських виставок. Сувенірна крамничка «Українського села» приймає вироби майстрів для продажу на умовах реалізації. Поділіться своїм творчим баченням з поціновувачами ручної роботи та української культури!

 

Гостям та відвідувачам

Друзі! Ми завжди раді зустрічати Вас у себе в гостях знову й знову! Чекаємо від Вас пропозицій і постараємось виконати Ваші побажання щодо комфортного та цікавого Вашого відпочинку на території етнографічного комплексу «Українського село».

 

З повагою та найкращими побажаннями

Колектив  етнографічного комплексу «Українського села»

 

З пропозиціями чи запитаннями просимо звертатись до адміністрації:

099-500-900-8

099-333-07-70

skansen@etno-selo.com.ua

info@etno-selo.com.ua

 

Наші партнери - Громадська організація "Бузок-2 ЕН".

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»