На Св. Миколая в Українському селі відбулася благодійна акція для дітей з сиротинця.

19 грудня в День Святого Миколая етнографічний комплекс «Українське село» разом з телеканалом «Моя дитина» організувало благодійну акцію для вихованців Старобасанської школи-інтернату з Чернігівщини.

До «Українського села» приїхали близько двадцяти дітей, котрих гостинно зустріли господарі комплексу разом зі священиком Богданом Тимошенком та дружня команда учнів 5-го класу київської школи № 304.

Діти побували у храмі Св. Димитрія Солунського, де вони від священика дізнались про життя та діяння Святого Миколая Чудотворця та отримали благословення і в дарунок дитячий молитовничок. Також, не зважаючи на грудневий мороз пройшли екскурсію етнографічним музеєм.

Після екскурсії дітей частували смачним гарячим обідом зі страв української кухні. Ну, і справжнього дитячого свята не буває без розваг та подарунків. Для дітей були організовані майстер-класи з народних ремесел та виготовлення новорічної іграшки. На завершення свята всі діти отримали подарунки та цукерки від Св. Миколая.

В свою чергу учні київської школи №304 привезли з собою виготовлені власноруч новорічні поробки та передали їх для подальшого продажу у сувенірній крамничці «Українського села». Кошти, що будуть виручені з продажу цих поробок, будуть передані Старобасанській школі-інтернату на потреби дітей.

Тож запрошуємо і Вас стати учасником цієї благодійної акції. Будьмо уважнішими до свого життя, до людей, які нас оточують, до дітей, покликаних Богом на цей світ і вимушених самим шукати свою долю.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»