Благодійність

Етнографічний комплекс «Українське село» вносить свою лепту  у загальну справу благодійності через сприяння в проведенні на пільгових умовах різноманітних культурологічних, навчальних і відпочинкових заходів організаціям інвалідів, ветеранів, сиротинців та недільних шкіл. Варто зазначити, що на комплексі створено всі необхідні умови для людей з обмеженими можливостями пересування, які слугуються інвалідними візками. Окрім доріжок, що розташовані по комплексу на одному рівні, зроблені пандуси з безпечним нахилом для в’їзду до церкви, навчального центру, і колиби. Також, завершено будівництво готельного номеру для людей з обмеженими фізичними можливостями, який будувався за рекомендаціями самих інвалідів.


18 серпня в гостях у етнографічного комплексу «Українське село» побувала молодь з особливими потребами громадської організації молоді з інвалідністю «Крок у майбутнє» міста Києва. Група молоді з батьками та супроводжуючими їх людьми відвідала етнографічний музей, православний храм та прослухали цікаву екскурсію про побут та архітектуру українців різних регіонів України.

На початку червня до дня захисту дітей етнографічний музей «Українське село» провів благодійний прийом багатодітних родин, котрих зорганізувала ГО «Рада багатодітних сімей «Материнська любов» Шевченківського р-ну м. Києва. Діти з батьками прослухали цікаву екскурсію, відвідали старовинні хати, представлені у музеї, православний храм, зоопарк.

19 грудня в День Святого Миколая етнографічний комплекс «Українське село» разом з телеканалом «Моя дитина» організувало благодійну акцію для вихованців Старобасанської школи-інтернату з Чернігівщини.

До «Українського села» приїхали близько двадцяти дітей, котрих гостинно зустріли господарі комплексу разом зі священиком Богданом Тимошенком та дружня команда учнів 5-го класу київської школи № 304.

«Українське село» робить ще один важливий крок на зустріч людям з фізичними вадами. Завершено будівництво туалету для інвалідів на візках. Весь проект виконаний за рекомендаціями і технічними умовами самих інвалідів та організацій, що піклуються про їхню адаптацію у суспільстві.

27 липня 2012 року 33 члени районних громадських організацій, а саме Організації інвалідів війни і Збройних сил, Святошинського районного осередку Київського відділення Української спілки в’язнів - жертв нацизму та районної організації Товариства Червоного Хреста м. Києва на чолі з головою Почерняєвою А.Г. відвідали етнографічний комплекс народної культури «Українське село», який знаходиться неподалік від Києва, поблизу села Бузова.

В етнографічному комплексі «Українське село» створені всі необхідні умови для людей з обмеженими можливостями пересування, які користуються інвалідними візками. Доріжки по всьому комплексу розташовані на одному рівні, а там де є перепади, зроблені безпечні пандуси.

30 серпня група інвалідів-фронтовиків та інших членів громадської організації інвалідів війни і Збройних Сил Святошинського району, на чолі з головою П.М.Ярошем, відвідала етнографічний комплекс народної культури «Українське село», що неподалік від Києва, поблизу села Бузова. Запросив ветеранів й особисто провів їх по території народний депутат України Володимир Дмитрович Бондаренко – ініціатор створення комплексу.

14 травня члени районної організації ветеранів Великої Вітчизняної війни відвідали етнографічний комплекс народної культури «Українське село», що неподалік від Києва, поблизу села Бузова. Цей затишний куточок відтвореної історії був створений у 2008 році з ініціативи мецената Володимира Бондаренка, нині – народного депутата України.

26 апреля 2012 года в поселке Бузова, в этнографическом комплексе «Украинское село», состоялось празднование 10-летия Благотворительного фонда развития компьютерных и информационных технологий для инвалидов «АИК». Это мероприятие было организовано фондом «АИК» при содействии этнографического комплекса «Украинское село» и финансовой поддержки ТМ «Люкс». На мероприятии присутствовали руководство, члены, а также друзья и партнёры фонда.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»