Тренінги в «Українському селі».

Професія «тренер» досить нова, але стрімко набуває популярності на українському ринку. Більшість випускників психологічних факультетів українських ВУЗів насьогодні серйозно цікавляться можливістю свого працевлаштування у галузі навчання для дорослих. Тренінги – це нова інтерактивна форма навчання, коли тренер не просто передає знання, а й організовує навчальний процес таким чином, що це дозволяє сформувати в учнів і певні конкретні навички.

Популярними сьогодні є тренінги з продажу, проведення переговорів, управління, тощо.  Стандартна тривалість тренінгу 2-3 дні. За цей час співробітники організації, які є учасниками тренінгу, можуть суттєво покращити свій професійний рівень. Наприклад, на тренінгу з розвитку управлінських навичок можна засвоїти за два дні усі необхідні знання, що викладалися у вищому учбовому закладі цілих 5 років!

«Українське село» пропонує усім організаціям, що навчають чи навчаються оренду своїх приміщень – конференц-залидля проведення тренінгів. Адже навчатися можна по-різному. Можна у загазованому Києві, а можна у чудесному культурному місці, де протягом коротких перерв учасники будуть виходити на вулицю та слухати спів пташок, церковні дзвони і дихати чистим повітрям.

 

Тож, про конференцсервіс та оренду тренінгових класів в «Українському селі» у питаннях та відповідях: 

На яку кількість учасників розраховані тренінгові зали?

В навчальному центрі нашого комплексу є конференц-зали на 60 осіб, 30 осіб, 16 осіб.

Яке обладнання тренінгових залів?

Тренінгові зали обладнані усім необхідним обладнанням для проведення тренінгу: безшумний кондиціонер, зручні стільці та столи, фліпчарт, плазма 50" діагоналі, звукопосилювальне обладнання, екран, мультимедійні проектори, DVD.

Кава-брейки та комплексне харчування для тренінгових груп.

Ми надаємо 3 варіанти проведення кава-брейків, що будуть зручними та вигідними для будь-якого бюджету:

  • Стандартний кава-брейк – 1 перерва на каву. Наповнення: натуральні кава, вершки та чай, лимон, печиво, цукерки, сезонні фрукти.
  • Стандартний кава-брейк – 2 перерви на каву. Наповнення: натуральні кава, вершки та чай, лимон, печиво, цукерки, сезонні фрукти.
  • «Посилений» кава-брейк – 2 перерви на каву. Наповнення: натуральні кава вершкита чай, лимон, печиво, цукерки, сезонні фрукти, та бутерброди.
  • VIP кава-брейк – ціна залежить від наповнення.  Наповнення: тістечка, пироги, фрукти та будь-які страви з банкетного меню.

Комплексне харчування для групи учасників тренінгу попередньо узгоджується з адміністратором за запропонованими варіантами комплексного меню комплексні обіди.

Співпраця та корпоративні знижки.

Умови співпраці з тренінговими компаніями та посередниками можна обговорити за телефоном 050-482-85-00. Для корпоративних клієнтів існують знижки!

Чи є проживання в комплексі «Українське село»?

Для гостей, що навчаються і мають бажання поселитися у нас, ми пропонуємо два варіанти розміщення. Максимальна кількість учасників тренінгів, що можуть розміститися на нашій території одночасно – 46 осіб. Готельні кімнати переважно розраховані на 2 особи. Пропозиції щодо проживання можна переглянути у розділі Готель

Як привезти учасників тренінгу?

Ми організуємо доїзд для будь-якої групи учасників від метро Житомирська або за адресою замовника. Вартість транспортних послуг розраховується в залежності від типу автотранспорту, кількості пасажирів та маршруту.

Які є додаткові розваги для тих, хто навчається в «Українському селі»?

Навчаючись в комплексі «Українське село», учасники можуть ще й весело та з користю провести час. Серед розваг та додаткових форм відпочинку:

 

Зарезервувати місце для проведення тренінгів, семінарів або інших заходів можна за телефоном 099-333-0770, 050-482-85-00 або за електронною адресою info@etno-selo.com.ua.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»