Командні тренінги

Етнографічний комплекс «Українське село» – чудове і популярне місце для проведення квестів та командних тренінгів. Командною активністю можна доповнити будь-який аудиторний тренінг чи корпоративний захід, або ж провести окремий тренінг з командної взаємодії.

Територія комплексу дозволяє організувати такий захід за будь-якої погоди, оскільки більшість станцій можуть бути обладнані як серед паркової території, так і у зручних приміщеннях.

Уміння працювати в команді – вкрай важливе для успіху організації. Однак воно не формується саме по собі, а потребує певних зусиль з боку як керівництва команди, так і самих співробітників. Успіх командної роботи залежить від багатьох факторів: чітко сформульованої мети спільної діяльності, правильного і однозначного розподілу функцій у колективі, якісного підбору співробітників, адекватного управління та лідерства, психологічної сумісності самих співробітників та їх уміння домовлятися, чути один одного, досягати компромісу, вчитися на помилках, допомагати та підтримувати один одного.

Ці речі тренуються впродовж спільної командної роботи тільки у тому разі, коли супроводжуються так званою «рефлексією», тобто усвідомленням членами команди тих факторів зовнішнього середовища чи їх поведінки, які призводять до успіху чи неуспіху. Зазвичай у нормальному житті, де перебіг подій вкрай швидкий, ми не маємо навіть часу на рефлексію. А тому, корпоративний досвід «спроб і помилок» не до кінця усвідомлюється. Ми любимо чи не любимо тих чи інших своїх колег, можемо свідомо чи несвідомо уникати спілкування один з одним, ми часто не маємо адекватного і конструктивного зворотнього зв’язку від своїх колег, щодо того, наскільки комфортно з нами працювати.

Під час командного тренінгу група виконує цілий ряд завдань та вправ, для яких потрібні різні вміння та навички і у яких учасники залежать один від одного. Такі завдання не можна виконати одноосібно, а значить доведеться пристосовуватися один до одного, прислуховуватися, враховувати точку зору, виручати, допомагати, давати зворотній зв'язок і спільно досягати успіху!

Досвідчені тренери і ведучі звертатимуть увагу на те, як команда виконує завдання і вкажуть на притаманні особливості поведінки як окремих членів команди, так і на спільну взаємодію усієї групи. Так, наприклад, тренери звернуть увагу на те, що команда може недостатньо часу приділити плануванню виконання завдання чи, навпаки, занадто довго планувати, втрачаючи ресурс часу. Або ж команда може занадто критично ставитися до тих своїх членів, у яких з різних причин не виходить справитися з завданням. Також тренер зверне увагу на занадто авторитарне лідерство чи на його брак у команді.

Зазвичай командний тренінг триває 5-8 годин. Завдання супроводжуються «розбором польотів», під час якого команда робить висновки про причини своїх успіхів та невдач. Такі висновки можуть бути екстрапольовані на взаємодію членів команди в реальному житті - в корпоративному форматі, у бізнесі. Інколи тренінг надворі «outdoor» може бути поєднаний з аудиторним модулем, який може розглядати також питання командоутворення (тобто питання того, що менеджер має робити для того, щоб перетворити колектив у єдину команду).

Аудиторні командоутворюючі тренінги (про те, як сформувати команду) чи командні тренінги (безпосередній досвід командної взаємодії) можуть бути проведені партнерами «Українського села», компанією KIY, чи організовані іншими спеціалізованими компаніями.

Для замовлення території комплексу для проведення корпоративного командного тренінгу телефонуйте за номером 099-333-07-70 чи пишіть нам на адресу info@etno-selo.com.ua

Дивіться - Наші корпоративні КЛІЄНТИ.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»