Кузня

Південь – Кузня

Ковальство - одне з найстаріших народних ремесел, і саме ази цього ремесла Ви можете пізнати у нас в «Українському селі».

Серед старовинних автентичних хат у кам`яній кузні зі справжнім горном та шкіряними міхами, виготовленими за традиційною технологією, коваль Олександр навчить Вас кувати цікаві вироби з металу, покаже традиційну ковку, познайомить зі знаряддями для роботи. І безперечно Ви зможете переконатися на власному досвіді, що ковальство – нелегка справа, а справжній коваль – на вагу золота! Попрацювавши помічником коваля – молотобійцем, Ви надасте своєму виробу потрібної форми, вкладете в нього загадковість та унікальність, бо зробите це своїми руками!

Замовляйте майстер-клас на Ваше корпоративне свято та змагайтесь з колегами, хто швидше та вправніше закрутить цвях на вузол; на Ваше весілля, де молодята зможуть власноруч скувати свою підкову на щастя та добробут в домі.

Майстер-класи з ковальства також проводяться у вихідні дні, де можуть взяти індивідуальну участь усі бажаючі. Слідкуйте за розкладом проведення майстер-класів в «Українському селі» у правій колонці ношого сайту "Анонс подій".

Груповий майстер-клас з ковальства можна замовити за телефоном 099-500-900-8


Ковані вироби власного виробництва можна придбати в сувенірній крамниці Українського села.


2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»