Майстер-клас з гончарства

"Українське село" надає унікальну можливість навчитись Вам одному з найстаріших втаємничених промислів – гончарству.

Слово “гончар” походить від “горна” і “чарування” – той, що горно чарує. Так, справжній майстер-чарівник на гончарному крузі перетворить разом з Вами грудочку м`якої глини на справжній витвір. Ваші руки самі будуть творити ваш задум: чи то глечик, чи то макітра, а може вийде горнятко чи вазочка для прекрасної квітки. За невеличкий проміжок часу Ви створите виріб, який збережете, віднесете додому чи подаруєте близькій людині, і згадка про ці приємні хвилини творчої праці залишаться у Вас надовго.

Майстер-клас з гончарства доповнить шкільну екскурсію, колоритно розбавить весільне та корпоративне свято. А може Ви досі не знаєте як привітати кохану людину, шукаєте оригінальний «не такий як у всіх» подарунок? Подаруйте їй диво - майстер-клас з гончарства!

Майстер-клас з гончарства проходить на свіжому повітрі у гончарному комплексі музею поміж старовинних хат з Полісся та Миргородщини, а взимку у теплому приміщенні.

Груповий майстер-клас з гончарства можна замовити за тел. 099-500-900-8.

Індивідуально погончарювати Ви зможете у вихідні дні, завітавши до нас.

Слідкуйте за розкладом проведення майстер-класів в «Українському селі» у правій колонці нашого сайту "Анонс подій".

Також керамічні вироби, виготовлені в гончарні «Українського села», і не тільки, можна придбати у сувенірній крамничці на території музею.

 Гончар Українського села - Сашко Яровий.

 

 

Перелік всіх майстер-класів в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»