Майстер-клас - Прикраси з біжутерії

Останнім часом прикраси, виготовлені своїми руками, стали досить популярними, оскільки авторські роботи є завжди оригінальними, а також часто єдиними у своєму роді. Крім того, кожна річ, створена власними руками, зберігає в собі ваше тепло та енергетику.

Часто буває так, що ми хочемо вдягнути якусь сукню чи блузу та не можемо підібрати до неї прикрасу. Вміючи виготовляти прикраси своїми руками, ви ніколи не зіштовхнетесь з такою проблемою.

На нашому майстер-класі ви зможете ознайомитися з необхідними для виготовлення прикрас інструментам, матеріалами, основними біжутерними техніками: нанизування, володіння круглогубцями та плоскогубцями, робота з біжутерними булавками, цвяшками та кілечками, технікою «вузлів», з’єдання прикрас на основі жилки та стопперів, способами використання ланцюжків, різних видів основ, фурнітури, підвісок та бусин.

За допомогою деяких з них ви зможете виготовити неповторні прикраси (сережки, буси, браслет), які стануть чудовим подарунком для вас чи для когось із близьких.

Часто говорять, що прикраси мають робити жінки, бо вони в цьому краще розуміються. Насправді ж, саме чоловіки оцінюють на скільки привабливими є прикраси і як вони пасують жінці. А отже, чоловіки часто є значно талановитішими дизайнерами по виготовленню жіночих прикрас. То ж запрошуємо на майстер-клас як жінок, так і чоловіків. Приходьте, творіть і радуйте своїх коханих і себе самих.

Груповий майстер-клас з квілінгу замовляйте за тел. 099-500-900-8

 

Перелік всіх майстер-класів в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»