Майстер-клас з квілінгу

Квілінг (англ. Quilling походить від слова quill (пташине перо) і дослівно перекладається як паперокручення) – це мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених в спіральки, довгих і вузьких, смужок паперу. З таких паперових спіралей створюють квіти та візерунки, які потім використовують зазвичай для прикраси листівок, альбомів, подарункових упаковок, рамок для фотографій та ін.

Вважається, що мистецтво виникло в середньовічній Європі (за іншими відомостями на Близькому Сході і в Стародавньому Єгипті), де монахині створювали медальйони, обрамлення для ікон та обкладинки для книжок, закручуючи на кінчик пташиного пера паперові смужки з позолоченими краями. Зблизька ці мініатюрні паперові шедеври створювали повну ілюзію того, що вони виготовлені з тоненьких золотих смужок (особливо часто такий спосіб обрамлення використовувався в бідних церквах).

У 15 столітті квіллінг вважався мистецтвом, в 19 – це стало дорогою розвагою для придворних дам (і чи не єдиним способом рукоділля), так як папір, особливо кольоровий і високої якості, був дуже дорогим матеріалом. На жаль, папір недовговічний матеріал і мало що збереглося від середньовічних шедеврів.

Більшу частину 20 століття він був забутим. І тільки в кінці минулого століття квіллінг відвойовує собі заслужене визнання, перетворюючись на повноцінне мистецтво.

Під час майстер-класу ви ознайомитеся з технікою квілінгу, навчитеся скручувати в спіральки вузькі та довгі смужки паперу, міняти їх форму і створювати з отриманих деталей різні плоскі та об'ємні композиції. Зможете виготовити прекрасну листівку, картинку чи навіть прикрасу.

Виготовлені вами під час майстер-класу вироби стануть чудовим доповненням до вашого інтер’єру чи приємним подарунком для дорогої людини.

Груповий майстер-клас з квілінгу замовляйте за тел. 099-500-900-8.

 

Перелік всіх майстер-класів в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»