Корпоративний пікнік

Пошук можливості провести неформальне спілкування офісних колег завів вас до кута? Пікнік із колегами на природі – ось те, що дійсно з’єднує команду. А як може бути інакше, якщо на вас чекає свіже повітря, смачнюча їжа, приготовлена на вогні, і спілкування просто про життя поза стінами офісу. Ну а запах і смак шашлику, який ось-ось знімуть ваші колеги з мангалу – не залишить байдужим нікого! Наш комплекс візьме на себе турботу про ваш корпоративний вікенд:

• Дах над головою, на випадок капризів природи - це альтанки для маленьких та великих команд (від 15 до 100 співробітників).
• Мангали, шампури, та інший інвентар, який зазвичай «забувається» вдома і якого так не вистачає у лісі. Бо давно відомо, що їжа приготовлена в природних умовах задовольнить навіть гурманів вашого колективу!
• Затишна безпечна лісова територія з усіма зручностями (питна вода, туалети). Кожній людини з вашої команди знайдеться місце по душі для прогулянки та розмов.
• «От би зараз кави з молоком!». І хоч ви на природі за містом, та такі забаганки ми теж виконуємо. Достатньо прийти в нашу колибу.
• Розваги, для тих хто хоче насолодитися не лише звуками природи та колег. Наприклад, цікава екскурсія етнографічним музеєм, народні майстер-класи. У літній період часу: настільний теніс, більярд, майданчик для спортивних ігор.
• Ми попіклуємось про дітей ваших колег: няня для маленьких, розважальні програми, майстер-класи для старших.
• Що привезти дітям «від зайчика»? Льодяники, пряники, свистунці та інші дрібнички.
• Що привезти своїй другій половинці з корпоративу? Чоловікові - напої лікувальні, жінці –ляльку-мотанку.
 

Отже, з вас лише гарний настрій, бажання відпочити та відключитися від офісної суєти, а все інше у нас є. І повірте, такий корпоративний пікнік  стане гарною традицією в вашій компанії, а фотографії з нього ще довго будуть «блукати» корпоративною поштою.

Телефонуйте та бронюйте своє корпоративне свято 099-333-07-70.

Читайте також:

Етно-павільйон для святкування великої компанії. 

Етно-корпоратив.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»