Етно-корпоратив

Як кажуть в народі: «Аби танцювати вміла, а робити – навчиться». Тож, хто гарно відпочиває, той гарно і працює!

Корпоратив або ж корпоративне свято – це подія для кожної організації. Це можливість і потреба згуртувати колектив у неформальному середовищі, краще познайомити та налагодити комунікацію між підрозділами та регіональними філіями компанії, порадіти за успіхи та досягнення поставлених задач, подякувати персоналу за віддану працю та лояльність до компанії. 

Плануючи корпоративний захід дуже важливо поставити мету цього зібрання та зробити його дійсно святом. Етнографічний комплекс «Українське село» пропонує вам організацію корпоративу в етно-стилі. Та що там казати в своєму рідному українському середовищі! Де кожний працівник вашої компанії буде відчувати себе комфортно в потоці рідних українських пісень, розваг та традицій, а ваші гості з інших країн будуть пишатися, що мають друзів-українців!

Отже, етнографічний комплекс «Українське село» радо й щиро запрошує вашу компанію відсвяткувати своє корпоративне свято по нашому – ПО-УКРАЇНСЬКИ!

Шановні керівники компаній та HR-менеджери! Ми зробимо для вас найкращий корпоративний захід! Особливо сьогодні, коли патріотичний дух кожного українця посилився в рази, вибір тематики корпоративного свята в стилі «етно» – це правильний та мудрий вибір! 

Ще одна перевага корпоративу по-українськи в тому, що календар народних свят нашого народу дуже багатий і ми маємо можливість тематично обіграти ваше свято у різну пору року. Зима – це вечорниці на Андрія, Різдвяна коляда та свято Меланки, весна – це Масляна та теплота відновлення природи, літо – це троїцькі гуляння та купальські вечори, осінь – це козацька Покрова. 

Та й взагалі, нам аби привід – свято буде вдалим: неповторний колорит українського села у різну пору року, смачна українська кухня та справжні народні напої на хріні та корисних травах, молода запалююча енергія народного фольклору, козацькі забави, ігри та забави, посиденьки з піснями та захоплюючі танці, парубочі хитрощі та дівочі секрети, подорож етнографічним музеєм та майстер-класи з народних ремесел,  – все це для вас! А ще ми щиро підкажемо - на чому можна заощадити, а на чому - не варто економити!

У програмі заходу:

 • Зустріч учасників з наливочкою,
 • Привітальний фуршет  з розмовами про традиції українського гостювання,
 • Пізнавальна подорож етнографічним музеєм, майстер-класи з народних ремесел, фольклорне   дійство, козацькі забави та ігрища,
 • Банкетний стіл зі смачними українськими стравами та справжніми народними напоями,
 • Веселі народні гуртові танці «Картопля», «Кроков`як», тощо та спільне розспівування пісень.
 • Та інші ваші забаганки та наші можливості.

 

Ми можемо:

 • Розробка програми та активностей  корпоративного заходу, зважаючи на мету заходу, вік та вподобання співробітників компанії: тематичне свято, тім-білдінг, рухливий квест,
 • Банкет,
 • Трансфер,
 • Додаткова програма для дітей ваших колег: няня для малюків, анімаційні програми та майстер-класи, дитяче меню,
 • Конфернец-зал, проектор/екран для урочистих презентацій,
 • Активний відпочинок: настільний теніс, велосипед, більярд, сауна,
 • Розміщення у готелях на території комплексу.

 

Для організації корпоративного заходу просимо звертатися до адміністратора комплексу за номером 099-333-07-70 або 099-600-8-500. Електронний запит можна також надіслати нам на скриньку info@etno-selo.com.ua.

 

Дивіться також: КОРПОРАТИВНІ КЛІЄНТИ "Українського села"

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»