Стандартні номери

Стандартні номери готелів «Українського села» стануть Вам до вподоби своєю стриманістю і водночас комфортністю, адже надають можливість обрати зручний саме для Вас варіант розміщення. Номери розраховані на дві та три особи. 

 

Стандартні номери на 2 особи

Кожен з чотирьох таких номерів мебльований двома односпальними ліжками. Ці номери (1.3, 1.4, 2.3, 2.4) розміщуються у двоповерхових готельних будиночках жовтого кольору з логотипами «Сонях» та «Яблучко». 

 

Два інші номери мають двоспальні ліжка. Один з них (3.1) розташований на другому поверсі у дерев’яному будиночку з вивіскою «Сауна. Басейн. Більярд. Готель». Другий номер (3.2) розміщується в мансарді ВІП-альтанки, що зустріне Вас запрошенням «Родинний відпочинок», як тільки Ви завітаєте на територію комплексу «Українське село». 

Номер 3.1

Номер 3.2

 

Стандартні номери на 3 особи

Чотири таких номери (1.1, 1.2, 2.1, 2.2) розміщуються на першому поверсі двоповерхових готельних будиночках жовтого кольору з логотипами "Сонаях" та "Яблучко" і укомплектовані трьома односпальними ліжками

Усі номери зроблені з турботою про тих, хто буде у них жити та відпочивати. Кожен номер укомплектований натуральними меблями з екологічно чистої карпатської смереки, ліжками з ортопедичними матрацами, кондиціонером, телевізором з пласким екраном, супутниковим телебаченням, санвузлом з максимальними зручностями. Також, площа кожного номеру (35 м²), за необхідністю дозволяє розміщення додаткового ліжка

 

Перебуваючи в готелі «Українського села», Ви перенесетесь з гомінкого і суєтливого міста в чудову українську природу, на свіже повітря, в тишу і комфортний відпочинок. Прогулянка парком та унікальним етнографічним музеєм просто неба, смачні стародавні та сучасні страви української кухні колиби «Поїхали!», природа українського лісу доведуть Вам просту істину – «вдома і стіни додають сили». Україна – наш дім, українське село – міцна основа цього дому.

До зустрічі в «Українському селі»!

 

Вартість проживання

Попереднє бронювання вподобаних вами готельних номерів можна зробити, зателефонувавши адміністратору: 099-333-0770.

 

Інші номери в нашому готелі:

Родинні номери «Етно-хати»

Апартаменти

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»