Родинні номери "Етно-хати"

Етнографічний комплекс «Українське село» запрошує до унікальних родинних номерів – «Етно-хат». Кожна з 5-ти стародавніх хат є автентичною, тобто справжньою. Вони відшуковувалися у захоплюючих експедиціях на Поліссі, обережно розбиралися на колоди-плахи і з любов’ю та чималими зусиллями складалися на території «Українського села», щоб Ви могли відчути атмосферу української старожитності не тільки через споглядання музею, але і через власне проживання та побут.

Уявіть собі, що Ви живете у хаті, вік якої понад сто років… Напевно, звучить чарівно! Та ми для Вас приготували дещо чарівніше – найстарішій хаті нашого етно-готелю майже 200 років! Про це свідчить напис на сволоку хати: «1820 года месеца 25 мая Петро Игнатовь Як.», який означає, що цю хату збудував Петро Ігнатов у 1820 році.

Підписний сволок, що вказує на вік хати – 1820 року.

 

Кожна хата – це двокімнатний готельний номер, розрахований на 4 особи, у якому передбачені усі зручності сучасного світу в поєднанні з чарівністю і романтикою українського сільського житла. Усі хати різні за розміром кімнат і старожитнім наповненням інтер’єрів, що дає змогу приїздити і поселятися щоразу у нову атмосферу помешкань наших пращурів. Інтер’єр кожної хати замість штучних шпалер розписаний традиційним сільським настінним малярством, серед сюжетів якого і родинне дерево, і нескінченний барвінок, і калина, мальви, птахи, тощо. А для дітей великою втіхою буде гра в улюблені ігри на печі.

Справжня піч, лави, покуття з іконами, картини та світлини, стародавні рушники і килими, кераміка та інші елементи стародавнього і, як кажуть на Поліссі, «колішнього» українського побуту поєднуються із сучасними вигодами і зручностями: ортопедичний матрац, плаский телевізор із супутниковим телебаченням, DVD, комфортне і регульоване опалення, кондиціонер, холодильник та, звичайно, євро-санвузол з гарячою водою. Погодьтеся, чи не унікальне поєднання? Додайте до цього ліс і красивий парк, діючу православну церкву і етнографічний музей, озеро і звіринець, смачну українську стародавню кухню колиби-ресторану і можливість влаштувати власний пікнік на природі і вийде незабутній відпочинок обабіч Києва.

Якщо Вам подобається стародавня українська архітектура, український побут, Ви хочете доторкнутися до свого рідного і справжнього, етно-хати підходять саме для Вас. 

 

Хата 1

«Етно-хата 1» є найбільшим двокімнатним готельним номером для 4-х осіб. Ця хата найстарша серед інших, її вік 200 років, покрита стародавньою черепицею та має справжній підписний сволок.

 

Хата 2

«Етно-хата 2» – єдина кам'яна хата. Вона побудована з будівельного матеріалу - ракушняк, обмащена глиною та побілена, має дощатий дах. Це двокімнатний готельний номер з  каміном у великій кімнаті.

 

Хата 3

«Етно-хата 3» - це дерев'яна зрубна хата під бляхою, яка також має 2 кімнати на 4 особи, має зручне розташування і дитячий майданчик неподалік. 

 

Хата 4

«Етно-хата 4» - розташування цієї хати більше сподобається тим, хто любить простір та тишу. Двокімнатний номер на 4 особи стане Вам до вподоби!

 

Хата 5

«Етно-хата 5»  - найвіддаленіша від ресторану та найближча до готельної парковки хата на 4 особи. Неподалік хати розташований спортивний майданчик для заняття фізичними вправами, тенісний стіл.

До зустрічі в «Українському селі»!

 

Вартість проживання 

Попереднє бронювання вподобаного вами родинного номеру «Етно-хати» можна зробити, зателефонувавши адміністратору: 099-333-0770.

 

Інші номери в нашому готелі:

Стандартні номери

Апартаменти

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»