Готелі та умови проживання

«Чи знаєте ви українську ніч? О, ви не знаєте української ночі! 
Пригляньтесь до неї: з середини неба дивиться місяць…
Земля вся у срібному світлі; а дивне повітря віє і теплом,
 і прохолодою, і дише млостю, і розливає океан пахощів…
А на душі й безмежно, і дивно…Божественна ніч! Чарівлива ніч!» 
М. Гоголь. «Майська ніч»

 

Такі ночі, проведені в «Українському селі», залишаться для вас незабутніми. Тут все створить атмосферу для відновлення сил та душевного спокою: сосновий ліс, старовинні хати зі справжніми печами, лавами, рушниками, вечірні кумкання жаб, світанковий щебет пташок. А сидячи на лаві біля хатини з друзями чи коханими, Ви самі незчуєтеся, як тихенько почнете співати: «Ніч яка місячна, зоряна, ясная! Видно, хоч голки збирай!».

Родинні номери «Етно-хати»

Саме в «Етно-хаті» потрібно заночувати, щоб відчути релакс по-українськи.

 

Апартаменти

Апартаменти «Українського села» поєднують затишок зручних умов Вашої оселі і неповторні відчуття поринання в мелодію та живу радість природи, адже поруч з ними є альтанки з мангалами, гойдалки, величенна галявина та дитячий майданчик. Апартаменти з двох спалень і кухні допоможуть Вам почуватися як вдома.

 

Стандартні номери

Стануть до вподоби своєю стриманістю і водночас комфортністю стандартні номери готелів «Українського села», адже Вам надається можливість обрати найзручніший для себе варіант розміщення.

  

Вартість проживання

До зустрічі в «Українському селі»!

 

Поруч з готелями на території комплексу обладнане безкоштовне місце для паркування автомобіля гостей, що поселяються в «Українському селі».

Попереднє бронювання вподобаних вами готельних хатин або номерів можна зробити, зателефонувавши адміністратору: 099-333-0770.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»