Екскурсії для школярів

Школярі – це та найактивніша аудиторія, перед ким постійно постає задача відвідати новий музей, історичну пам’ятку або ж заповідник. Якщо ви ще не побували на екскурсії в етнографічному комплексі «Українське село», то ви маєте це зробити і запропонувати друзям. Наші переваги: 

 • діти люблять кудись їхати – наш музей знаходиться за містом, їхати 20-25 хвилин від м. Святошин Житомирською трасою;
 • діти перебувають на свіжому повітрі – музей розташований під відкритим небом у зоні лісового парку у затінку хвойних дерев;
 • компактна та доглянута територія  – музейні об’єкти розташовані на відстані 10-15 м один від одного, екскурсійний маршрут пролягає від хати до хати чистими стежками, викладеними дерев’яними кружальцями;
 • цікава та захоплююча екскурсія – зважаючи на вік екскурсантів, екскурсоводи музею, адаптують свої цікаві розповіді та роблять їх ще «живішими»: для найменших – в пригоді стають українські народні казки, а старші – мають змогу відкрити стару хату справжнім кованим металевим ключем, подудіти у карпатську трембіту, зазирнути до скрині;
 • Ласкаво просимо до хати! - діти пізнають сільську архітектуру з середини хати, а не дивляться через поріг та не зазирають у вікна;
 • Зоопарк – під час екскурсії діти знайомляться зі свійськими та дикими тваринами – мешканцями нашого міні-зоопарку, дізнаються які імена мають тваринки, чим вони харчуються;
 • Майстер-класи з народних ремесел – унікальна можливість навчитись стародавньому ремеслу у народних майстрів;
 • можливість поєднати екскурсію до музею з різноманітними заходами: випускний вечір, знайомство з однокласниками та батьками, день іменинника, пікнік на природі та іншими розважальними програмами.

Програма екскурсії для школярів: екскурсія проводиться екскурсоводом музею «Українське село» українською мовою і передбачає відвідування 4-х стародавніх хат, храму та зоопарку.

Тривалість: 60 хвилин.

Вартість: 50 грн./дитина + двоє дорослих у супроводі дитячої групи – безкоштовно, решта дорослих осіб у групі – 60 грн./особа.

Кількість дітей: 1 екскурсовод – на групу до 25-30 дітей. Одночасно можемо обслужити групу до 100 осіб.

Вартість входу на експозицію тварин (міні-зоопарк): діти – 20 грн;  дорослі – 30 грн (Пн-Чт (окрім святкових) – вхід вільний).

А також пропонуємо замовити додаткові послуги і зробити ваш відпочинок більш цікавішим та комфортним:

 • Комплексне харчування - ви можете обрати одне із меню комплексного обіду, яке буде вам найбільш до вподоби, і замовити, звернувшись до адміністратора за тел. 099-600-8-500;
 • Майстер-класи з народних ремесел – формат майстер-класів для школярів: один майстер-клас розрахований на групу до 15 дітей – вартість 1950 грн. (якщо учасників в групі більше 15 осіб, доплата по 130 грн. за кожного наступного). Тривалість – 1,5 години. Підкажемо та узгодимо всі питання за тел. 099-500-900-8. (Увага! Можливість проведення того чи іншого майстер-класу залежить від кількості дітей у групі та складності ремесла для вікової групи дітей. Просимо обов’язково узгодити можливість виконання майстер-класу перед тим, як обіцяти дітям). Ознайомитись з переліком майстер-класів можна на сторінці «Майстер-класи».
 • Знайомство з ремеслом під час екскурсії – екскурсійний маршрут пролягає повз містечко майстрів, де діти можуть пізнати одне із стародавніх народних ремесел, відвідавши майстерню та прослухавши розповідь майстра,  та побачити як майстер виготовляє свої вироби. На вашу екскурсію можна запросити гончара, коваля та майстрів з виготовлення стародавньої бандури. Вартість 600 грн.
 • Транспортування – якщо у вас є складності з транспортуванням дітей, ми вам порадимо до кого звернутися. Компанія-автоперевізник має ліцензію на перевезення дітей, чималий автопарк на різну кількість місць та запропонує вам добру ціну.
 • Тематичні екскурсії – розробимо для ваших дітей цікаву інтерактивну лекцію або етно-свято на будь-яку етнографічну тему у виконанні етнографів, фольклористів. Вартість – узгоджується індивідуально.
 • Екскурсії «Тропіки» – цікавою для дітлахів буде і екскурсія в тропічні теплиці. Діти дізнаються як ростуть банани, лимони, папайя, інжир. При замовленні ескурсії «музей+тропіки» діє знижка. Докладніше про замовлення екскурсії у теплиці ТУТ. 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»