Екскурсії для іноземців

Для гостей України з інших країн ми пропонуємо індивідуальні або групові екскурсії англійською мовою або українською мовою з перекладачем гостя. Запросивши свої гостей у народознавчий музей «Українське село», ви і ваші іноземні гості залишитесь задоволеними: у нас красиво, цікаво, комфортно і «не багато ходити». Етнографічний комплекс «Українське село» - це приклад того, як в занедбаному лісі можна створити райський куточок української культури та втілити цей проект у життя. Наш музей вже відвідали та залишили свої найкращі відгуки гості з різних країн СНД, Європи, Близького Сходу, Канади, Куби та Америки, представники відомих світових компаній, дипломатичних корпусів, працівники посольств держав світу в Україні та, навіть, голови інших країн. Родзинкою таких екскурсій є перш за все:

 • увага до кожного гостя;
 • не «совєтські» принципи роботи нашого музею;
 • пізнання української культури через призму архітектури та побуту українського села сторічної давності та сучасними реаліями;
 • можливість поєднати знайомство з історією життя та побуту українського народу з куштуванням страв української кухні, вивченням народного фольклору та можливістю переночувати у справжніх українських хатах-готелях;
 • відвідування етнографічних заходів з кращими фольклорними колективами;
 • можливість придбати ексклюзивні сувенірні подарунки та вироби народних умільців у нашій сувенірній крамниці для своїх рідних та друзів;
 • краса, чистота, компактна територія та гостинність господарів.

Програма екскурсії для іноземців: екскурсія проводиться екскурсоводом музею «Українське село» англійською мовою або укр./рос. з перекладачем гостя і передбачає відвідування 6-х стародавніх хат, храму, відвідування деяких майстерень, вільне відвідування зоопарку.

Тривалість: 1,5 години.

Вартість: 55 грн./особа + 450 грн. за кожного англомовного екскурсовода.

Мінімальна вартість: 780 грн. – група до 6 осіб.

Кількість учасників: 1 екскурсовод – на групу до 15-20 осіб. 

Додатково до екскурсії пропонуємо:

 • Колоритний обід  в українському ресторані – для наших гостей ми радимо меню страв української кухні або комплексне меню «Україна на смак».Затишна атмосфера колиби «Поїхали!» додасть колориту та настрою!
 • Розважальні етно-програми: фольклорні виступи, інтерактив - танці та пісні разом з гостями, виступ козацького кінного театру, тощо. 
 • Майстер-класи з народних ремесел – формат майстер-класів для дорослих: один майстер-клас розрахований на групу до 10-12 осіб – вартість від 2000 грн. Робота перекладача оплачується додатково. Тривалість – 1,5 години. Підкажемо та узгодимо всі питання за тел. 099-500-900-8. Ознайомитись з переліком майстер-класів можна на сторінці «Майстер-класи».
 • Знайомство з ремеслом під час екскурсії – екскурсійний маршрут пролягає повз містечко майстрів, де ви можете пізнати одне із стародавніх народних ремесел, відвідавши майстерню та прослухавши розповідь майстра,  та побачити як майстер виготовляє свої вироби. На вашу екскурсію можна запросити гончара, коваля та майстрів з виготовлення стародавньої бандури. Вартість 600 грн.
 • Транспортування – якщо у вас є складності з транспортуванням, ми допоможемо вам організувати приїзд ваших гостей «від порогу до порогу».

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»