Екскурсії для дорослих

Корисно побувати на екскурсії у етнографічному музеї «Українське село» і дорослим відвідувачам. Самобутність українських автентичних хат не залишить байдужим жодного гостя. Адже ніколи не пізно пізнавати історію власного народу та вдосконалювати свої знання. 

Колекція експонатів музею представлена приватною колекцією зібраних автентичних старовинних хат з різних регіонів України та перевезеними і встановленими на території музею в період 2007-2009 рр., повністю експонованих предметами вжитку, меблів, одягу, тощо.  

Під час екскурсії кожний відвідувач має змогу більш детально розглянути предмети вжитку та знаряддя праці. Подекуди навіть найактивніші знавці української етнографії черпають для себе в нашому музеї щось нове, відкривають по-новому знайомий експонат, адже до нього можна доторкнутись, роздивитись з усіх боків або ж з задоволенням слухають мелодійну розповідь екскурсовода. Під час екскурсії ви почуєте про ідею та історію створення етнографічного комплексу «Українське село», про цікаві експедиції по селах різних регіонів України, про те, як той чи інший експонат старенька бабця діставала зі свого горища, про різноманітні історії, які довелось почути нашим експедиторам від мешканців українських сіл. Особливе враження складає на учасників екскурсії та й на самих екскурсоводів, коли хтось з відвідувачів, сідаючи на лаву або торкаючись колиски, розпочинає свої розповіді про батьківський або бабусин дім, ніби такий самий як у музеї, з такою ж піччю, біля якої поралась мати або ж такою ж коморою. А також і нас трохи навчити, бо такі емоційні спогади простих людей несуть найсправжнішу автентику: назви предметів, притаманний регіональний говір, рецепти страв, традиції, дотепні сільські вислови та цікаві історії. 

Програма екскурсії для дорослих: екскурсія проводиться екскурсоводом музею «Українське село» українською мовою і передбачає відвідування 6-х стародавніх хат, храму, відвідування деяких майстерень, вільне відвідування зоопарку.

Тривалість: 1,5 години.

Вартість: 60 грн./особа. 

Мінімальна вартість: 360 грн. – група до 6 осіб.

Кількість учасників: 1 екскурсовод – на групу до 20-25 осіб. Одночасно можемо обслужити групу до 100 осіб.

Додатково до екскурсії пропонуємо:

  • Комплексне харчування - ви можете обрати одне із меню комплексного обіду, яке буде вам найбільш до вподоби, і замовити, звернувшись до адміністратора за тел. 099-600-8-500;
  • Майстер-класи з народних ремесел – формат майстер-класів для дорослих: один майстер-клас розрахований на групу до 10-12 осіб – вартість від 2400 грн. Тривалість – 1,5 години. Підкажемо та узгодимо всі питання за тел. 099-500-900-8. Ознайомитись з переліком майстер-класів можна на сторінці «Майстер-класи».
  • Знайомство з ремеслом під час екскурсії – екскурсійний маршрут пролягає повз містечко майстрів, де ви можете пізнати одне із стародавніх народних ремесел, відвідавши майстерню та прослухавши розповідь майстра,  та побачити як майстер виготовляє свої вироби. На вашу екскурсію можна запросити гончара, коваля та майстрів з виготовлення стародавньої бандури. Вартість 600 грн.
  • Транспортування – якщо у вас є складності з транспортуванням, ми вам порадимо до кого звернутися. Компанія-автоперевізник має чималий автопарк на різну кількість місць та запропонує вам добру ціну.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»