Акції та знижки!

В етнографічному комплексі "Українське село" відпочинковий сезон в розпалі. Пікнік із колегами на природі – ось те, що дійсно з’єднує команду. А як може бути інакше, якщо на вас чекає свіже повітря, смачнюча їжа, приготовлена на вогні, і спілкування просто про життя поза стінами офісу. Ну, а запах і смак шашлику, який ось-ось знімуть ваші колеги з мангалу – не залишить байдужим нікого! Наш комплекс візьме на себе турботу про ваш корпоративний вікенд. 

Акційна знижка на оренду гамаків.

З 5 лютого по 5 березня 2018 року при замовленні теплих мангальних комплексів даруємо годину гри в більярд!

Запрошуємо Вашу компанію на Новорічний корпоратив в етнографічному комплексі "Українське село"!

Хто вміє відпочивати на природі, тим погода не маніпулює! Замовляй альтанку в етнографному комплексі "Українське село" за супер низькою ціною в період між 1.11.2017 і до 1.02.2018! Бронюйте опалювальні альтанки і зимна погода не перешкодить вам насолодитися осінньою природою, приготувати смачний шашлик на свіжому повітрі і гарно провести час з близькими!

В гончарстві існує багато форм, які мають різне призначення та назви. Наприклад, глечики в кожному селі називали по різному: кринка, гладущик, глек. В нашій колекції "Українського села" є унікальний глечик, який зветься "тиквастий", його можна побачити та доторкнутись в майстерні гончарства. А хто вгадає який в нього літраж - тому майстер-клас з гончарства безкоштовно! Для цього треба завітати до гончара і перевірити це на власному досвіді. Тож не баріться, акція триває до кінця листопада. Слава Гончарству!

Проведiть свій відпочинок або святкування на свіжому повітрі! Пропонуємо альтанки з мангалом зi знижкою 50%!

У липні Ви маєте можливість приїхати до "Українського села" на власний пікнік заощадивши на пальному!

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»