Колиба "Поїхали!"

Шановні гості, ваш відпочинок в «Українському селі» не був би довершеним без смачного гарячого борщу з пампушками, свіжого сальця та домашніх вареничків...

Смачну українську кухню Ви щодня зможете скуштувати в колибі «Поїхали!». У меню є дерунчики, банош з бринзою, домашні соління, кров’янка та багато чого іншого.

У нас дуже смачно усе – приїздіть та переконайтеся!

У колибі Ви можете просто повечеряти або пообідати з родиною чи друзями, а можете відгуляти весілля, хрестини, день народження чи відзначити усім колективом професійне свято.

Ви вже в колибі «Поїхали!»? Вдихніть повітря глибше. Відчули ніжний аромат деревини? Вам та Вашим діткам не доведеться дихати тютюновим димом, у нас не курять у залах. А соснове лісове повітря, хоч трошки та додасть Вам здоров’я.

Рухаємось далі. На першому поверсі колиби розташовані бар та дві зали, інтер’єр яких не залишить Вас байдужими: автентичні речі, з яких він створювався, внесуть до Вашого відпочинку елементи гри «Вгадай що це?». Кожна зала може розмістити до 45-ти гостей за окремими столиками та до 35-ти - за спільним банкетним столом. 

Внутрішні дерев’яні сходи приведуть Вас на літню терасу. З першими теплими весняними днями тераса стає одним з найулюбленіших місць гостей «Українського села». На випадок, якщо тепле літо капризує непогодою, ми турбувались і закриваємо відкриті стіночки спеціальними захисними тентами, і одразу стає комфортно та затишно. Одночасно за столиками літньої тераси зручно розміщуються 80 осіб. 

Альтернативою великої літньої тераси колиби "Поїхали!" є чотирнадцять літніх столиків-альтанок. Тут Ви відпочиватимете в приватних комфортних умовах, де навколо Вас не буде незнайомих людей, а лише природа українського лісу.

Літні зручні відкриті альтанками розташовані серед мальовничої природи навколо колиби "Поїхали!". Кожна альтанка має напівпрозоре накриття, що збереже Вас у комфорті під час негоди. А в спеку Ви відчуєте природну прохолоду від лісової затіненої землі і зможете з більшим смаком насолодитися чудовими стародавніми та сучасними українськими стравами нашої колиби. Такі альтанки вподобають невеликі компанії від 4 до 14 гостей. 

Час роботи колиби «Поїхали!»: 

вихідні та святкові дні – з 10:00 до 22:00; буденні – з 10:00 до 20:00.

Для бронювання столика або замовлення банкету телефонуйте адміністратору колиби за номером: 099-600-8-500

Чекаємо на вас!

Переглянути БАНКЕТНЕ МЕНЮ.

Знайдіть Колибу "Поїхали!" на віртуальній мапі Українського села.

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»