24 серпня 2016 р. – День Незалежності України!

День  Незалежності України – особливий день для кожного українця, тож і провести його потрібно відповідно, в особливому місці!

«Українське село» щиро запрошує до себе в гості! Саме у нас ви зможете відчути надзвичайну гордість за культуру українського народу. Зможете доторкнутися до частинки минувшини, відвідавши музейні хатини. Переконатися, наскільки талановитими і працьовитими були наші предки.

Ми подаруємо Вам неперевершену, святкову атмосферу, де кожен зможе знайти собі заняття по душі! Адже саме цього дня на Вас чекатимуть: веселі родинні ігри та забави  з найкращим ведучим, майстер-класи з народних ремесел, екскурсії музеєм, показ патріотичних фільмів та мультфільмів у клуні, локації з малювання, дитячі ігрові зони, фотозони, смачні страви української кухні та справжні козацькі напої!

Одягніть свою найкращу вишиванку! Поділіться з нами її походженням чи цікавою історією, яка пов’язана саме з Вашою сорочкою. Прийміть участь у конкурсі вишиванок, який відбудеться по завершенню родинних забав, можливо саме Ви станете нашим переможцем! 

13:00 – 14:30 – Веселі родинні ігри та забави на музейній галявині!

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»