Фестиваль кобзарства в "Українському селі" (6-7 серпня). Оновлено

6-7 серпня в етнографічному комплексі "Українське село" відбудеться Фестиваль кобзарського виконавства: майстрування, традиційна гра, інтерпритації.

У програмі фестивальних днів:

  • Протягом двох днів Ви матимете змогу побачити усі етапи майстрування традиційних музичних інструментів – кобзи та бандури та взяти участь у цьому складному та цікавому технологічному процесі;
  • Насолодитися музичними інтерпритаціями: учасники демонструватимуть Вам різноманітні варіанти однієї і тієї ж пісні і Ви відчуєте всі відтінки виконавських стилів;
  • Відвідати музичні студії від представників різних виконавських шкіл, які демонструватимуть та навчатимуть виконанню пісень і танців;
  • Потанцювати традиційних українських народних танців;
  • Насолодитися неповторним звучанням справжньої української музики.

Фестиваль кобзарського виконавства: майстрування, традиційна гра, інтерпритації.

Мета фестивалю: Популяризація автентичних українських музичних інструментів, ознайомлення з виготовленням та реконструкція гри на них.

Протягом двох днів, 6-7 серпня Ви зможете відвідати дві основні локації на музейній території етнографічного комплексу «Українське село»: 

Школа Майстрування традиційних музичних інструментів

Знаходитиметься на галявині між Миргородською хатою і Кобзарським цехом.

Протягом двох днів Ви матимете змогу побачити тут усі етапи майстрування традиційних музичних інструментів - кобзи та бандури та взяти участь у цьому складному та цікавому технологічному процесі.

Гра на різноманітних традиційних музичних інструментах.

Знаходитиметься на музейній галявині перед Подільською хатою.

11:00-14:00 - живі та захоплюючі лекції-дискусії від учасників фестивалю. Ви зможете відвідати музичні студії від представників різних виконавських шкіл, які демонструватимуть та навчатимуть виконанню пісень і танців, розкажуть Вам про українські традиційні інструменти, їх історію та особливості.

14:00-18:00 - Ви зможете насолодитися музичними інтерпритаціями, виконаними на традиційних музичних інструментах: учасники демонструватимуть Вам різноманітні варіанти однієї і тієї ж пісні і Ви відчуєте всі відтінки виконавських стилів. 

Тільки у суботу 6 серпня:

16:00-17:00 - запрошуємо Вас потанцювати традиційних українських народних танців під музичний супровід фольклорного гурту «Занедбанці»!

Читайте про Кобзарський цех в "Українському селі"

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»