«Українське село» очима професійних фотомитців.

22 серпня 2012р. у конференц-холі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського з нагоди 21-ої річниці Незалежності України відкрилась фотовиставка «Батьківський поріг». Автором виставкового проекту є фотограф Олександр Лепетун. Більшість фоторобіт, котрі представлені глядачам, були зроблені у краєвидах та інтер`єрах стародавніх хат, у храмі та майстернях етнографічного комплексу «Українське село».

На цих фото можна пізнати багато куточків музею, на перший погляд невидимих пересічному відвідувачеві музею, а саме руки улюбленого майстра гостей музею гончара Сашка Ярового, завзята посмішка коваля Олександра Іванченка, богослужіння настоятеля Свято-Димитрівського храму отця Богдана та святе причастя маленьких причасників, фотографії простих українців, гостей «Українського села» та багато інших цікавих фотомиттєвостей.

Урочисте відкриття виставки очолив перший заступник директора Національної бібліотеки, кандидат історичних наук Володимир Іванович Попик. З привітальним словом від етнографічного комплексу «Українське село» виступили народний депутат України, Володимир Бондаренко та директор музею Катерина Тимошенко, котрі сприяли та допомагали у відкритті даного заходу, а також почесні гості та друзі виставки: аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні Дайва Дапішєнє та голова Фонду міжнародного співробітництва «УНІВЕРСО» Аглая Козловська. Подячне слово мали автор проекту член Національної спілки фотохудожників України Олександр Лепетун та голова творчого об`єднання «ФОТОСРЕДА», член Національної спілки журналістів України Валеріан Антонович.

Гостям виставки були також подаровані прекрасні виступи відомих пісенних виконавців: народного артиста України Олександра Василенка та заслуженої артистки України Світлани Мирводи. На завершення урочистого відкриття виставки від етнографічного комплексу «Українське село» гостям був дарований дивовижний автентичний спів солістки дитячого фольклорного гурту «Дай Боже» 15-ти річної Марійки Деменко. Виконана нею автентика була виконана на високому рівні, припала усім присутнім до душі і дуже доречно доповнила виставкову тематику.

Фотовиставка триватиме до 14 вересня щодня (крім суботи та неділі) з 9:30 до 17:00 у конференц-холі бібліотеки на 1-му поверсі.

Тож запрошуємо усіх відвідати її!

 

Адреса Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського: м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 3.

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»