Запрошуємо вболівальників Євро-2012 до Українського села!

Шановні вболівальники, запрошуємо вас скористатися послугами нашого комплексу під час фінального турніру чемпіонату Європи з футболу.

Ми розташовані в мальовничому передмісті Києва за 35 км від стадіону Олімпійський і за 24 км від найближчої станції метро Житомирська. При комплексі є свій мікроавтобус який забезпечить пересування до найближчої станції метрополітену або до стадіону Олімпійський. Також можливі трансфери в Донецьк, Харків, Лівів та інші міста, на матчі або з метою туризму та дозвілля.

Наш комплекс унікальний тим що в ньому зібрані помешкання з усіх регіонів України і ви за короткий період зможете заглибитись в історію та культуру України. Розташування поряд зі столицею України також дає можливість дозвілля в самому місті, відвідування його нічних клубів, ресторанів, музеїв тощо. Комплекс знаходиться в тихому екологічно-чистому місці. Номери облаштовані усіма зручностями, серед яких плазмові екрани та супутникове телебачення. Ціни на період ЄВРО 2012 цілком помірні. В ціну включений сніданок з національним колоритом.  Для гостей що проживають у нас, ми надаємо одне безкоштовне паркувальне місце для автомобіля. У ресторані та у навчальному центрі є бекоштовний WIFI. Ціна вказана тільки за добове проживання та сніданок. Обов’язкове попереднє бронювання та 50 % передплата. В разі вашої зацікавленості проживати в нашому комплексі і бажання відвідувати матчі в Донецьку, Харкові або Львові ми в стислий термін підрахуєм вартість і умови трансферу та побуту.

Контактний телефон -  099-600-8-500, для англомовної підтримки, будь ласка, скажіть слово "English".

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»