Шлях до нас Житомирською трасою значно спростився!

Дорогі відвідувачі!

Ми раді вас повідомити, що шлях до нас Житомирською трасою значно спростився! Зміни відбулися кардинальні і, звісно, у кращу сторону. Вся траса отримала нове покриття і додаткові метри обочини, що, фактично, зробило її з 4 полосної в 6-ти полосну. Також, встановлено нове освітлення впродовж всього шляху, відбійники, нові розвороти та пішеходні мости.

Наразі, закатаний передостанній слой асфальту впродовж всього шляху до нас, але він є рівнішим і кращим, аніж більшість доріг Києва. Остаточне завершення покриття буде здійснюватися вже після проведення чемпіонату з футболу Євро-2012. Так само, вже після чемпіонату будуть розставлятися навігаційні знаки, серед яких будуть такі, що вказуватимуть шлях до «Українського села».

На сьогодні найкращим орієнтиром для з'їзду з траси до Українського села є наш оновлений бігборд «Українське село», який встановлено з правого боку (як їхати з Києва) за 100 метрів перед поворотом до нас. Шукайте його на трасі після проїзду сіл «Гурівщина» і «Бузова» і відразу після нього повертайте праворуч. На самому повороті є критий ринок. Після повороту праворуч до нас всього півтора кілометри.

Наш бігборд

Щасливої Вам дороги! Чекаємо на Вас!

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»