На Зелені свята (Трійцю) в Українське село!

Дорогі друзі, дорослі та дітлахи запрошуємо Вас разом з нами весело відсвяткувати Свято Трійці на затишній території етнографічного комплексу «Українське село»!

Здавна українці святкували свята весело з піснями та забавами. Тож і ми запрошуємо вас відвідати наш комплекс на свято Трійці, щоб гарно і весело відсвяткувати це величне свято.

День розпочнеться зі святкової і особливої служби у храмі св. Димитрія о 10:00, під час якої, вперше після Великодня, усією громадою закличеться Дух Святий через спів молитви "Царю Небесний".

А вже о 13:00 на музейній галявині на вас чекають веселі народні забави. Усі бажаючі, дорослі та діти, зможуть взяти участь у конкурсах та іграх.

trijtca-11 40

Вхід на територію етнографічного комплексу та участь у народних забавах безкоштовно.

Також в цей день, як і зазвичай у вихідні дні, на території музею «Українське село» будуть працювати майстерня з гончарного ремесла, кузня, пекарня, відбуватимуться майстер-класи з інших народних ремесел. Запрошуємо усіх відвідати наш комплекс!

Забави будуть тривати з 13:00 до 14:30.

Наступного для в понеділок 4 червня о 10:00 в День Святого Духа у храмі буде відслужений молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла. У цьому молебні віруючі просять і отримують Боже блягословення на усі їхні добрі справи. 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»