Етнографічний комплекс «Українське село» на «Київщина туристична – 2012»

11-12 травня 2012 року «Етнографічний комплекс «Українське село» приймав участь на виставці «Індустрія туризму», котра презентувала туристичні ресурси та культурні потенціали Київської області. Виставка була організована та проведена у рамках  I-го Туристичного фестивалю «Київщина туристична-2012» з нагоди відзначення 80-річчя утворення Київської області.

На виставці були представлені як давно відомі музеї та туристичні шляхи Київщини, так і новостворені культурні об`єкти, готелі та сучасні комплекси туризму та відпочинку. Етнографічний комплекс «Українське село» був представлений окремим стендом поруч зі стендами щорічного етно-фестивалю «Трипільське коло», Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та іншими, котрі розміщалися у холі Київської обласної державної адміністрації.  На майданчику перед входом до обласної адміністрації відвідувачів  вітали виставкові палатки усіх районів Київської області: Києво-Святошинського, Макарівського, Васильківського, Бородянського, Білоцерківського, тощо. Також були представлені туристичні продукти областей України: Слобожанщини, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівщини та інших. Зі сцени лунали пісні та музичні композиції кращих фольклорних гуртів та художніх колективів Київщини.

Представникам «Українського села» було приємно, що діяльністю та послугами комплексу зацікавились і туристичні агенції, і колеги по напрямку діяльності. Багато організацій та пересічних громадян вперше відкрили для себе новий об`єкт для відвідування та пізнання української культури. Та були серед відвідувачів виставки і такі, для котрих  «Українське село» вже давно стало улюбленим родинним місцем вихідного дня.

В рамках виставки до етнографічного комплексу «Українське село» завітала група представників Інформаційних агенцій, ЗМІ та преси, де їх зустрічав господар комплексу Володимир Бондаренко, котрий провів для учасників змістовну екскурсію етнографічним музеєм, завітавши до храму та автентичних музейних хат.

         

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»