Для дівчаток і хлоп'ят - радість від "Майстерні свят"

На дитяче свято в Українське село!

Запрошуємо усіх бажаючих дітлахів  взяти участь у веселих конкурсах та іграх на природі за участі дотепних казкових персонажів та з оригінальним музичним супроводом.

Свято відбудеться 9 травня з 13:00 до 14:30 на музейній галявині Українського села.

Вхід на територію і участь у заході - безкоштовно!

Шановні батьки, зазирнімо у своє дитинство — чого ми найбільше бажали — безперечно свята! Діти завжди вірять у диво і чекають його як ніхто інший. Їхній світ кардинально відрізняється від дорослого, бо це суцільний світ гри і вигадки. Навіть найсерйозніші хлопчики і дівчатка не проти розважитися і попустувати. Враження з раннього дитинства залишаються протягом всього життя. А відчуття радості у дитини приходить з грою. Тож беріть своїх діточок та племінників та мерщій до нас на конкурси та ігри!

На території етнографічного комплексу «Українське село» можна організувати дитячий день народження, випускне шкільне свято, різноманітні дитячі свята або просто розважити діток на природі. В цьому Вам може допомогти професійна команда акторів «Майстерні свят», яка ретельно готує свої сценарії, при стовренні яких вони звертаються до народних джерел.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»