Кінець року все ж таки приніс нам радісну звістку!

Наш етнографічний музей "Українське село" отримав кошти за конкурсною програмою «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» від Українського культурного фонду (УКФ).

 

Від Колодія, коли ми гучно і весело проводжаємо зиму, коли кожна мить сповіщає нам про те що, все пробуджується і ось-ось розпочнеться активний туристичний сезон, сезон улюблених теплих народних свят, реалізації музейних планів і час родинного відвідування нашого чудового музею. Цьогоріч, як і всі у світі, ми зустрілися з непередбачуваними проблемами, які особливо торкнули сферу культури та туризму. Держава, як ніколи, прийшла на допомогу, дала прозору можливість тому, хто наважився скласти свій проект, і обгрунтувати нагальні проблеми, отримати єдиний механізм допомоги, який передбачає поліпшити операційні і поточні проблеми закладів культури в час карантинної кризи. 
Державний фонд УКФ надає можливості і всебічно сприяє розвитку культурної сфери не лище державним установам, а й приватному бізнесу від відомих творчих колективів до приватної творчої особи.
Отримана фінансова допомога буде використана на поліпшення експозиції музею, оновлення сайту, впорядкування необхідних заходів щодо протипожежної безпеки тощо. Будемо вас потроху інформувати про це, дорогі друзі!
Дякуємо за підтримку незалежним експертам, учасникам УКФ, колегам за консультації та вболівання за нас. Успіхів усім! Вірте в можливості! 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»