Допоможіть знайти кенгуру! Винагорода!

В середу 9 вересня 2020р. з живого куточку, що на території етнографічного комплексу «Українське село», втік один з його мешканців – кенгуру. Наразі тривають пошукові заходи тваринки по навколишній місцевості. Тому хочемо звернутися до всіх, хто, можливо побачить незвичного звіра, сповістити нас про його появу за тел. 099-333-07-70.

Зараз важливо визначити приблизний район перебування тваринки, щоб організувати більш ефективні пошуки. Просимо повідомляти інформацію в реальному часі!

Хочемо подякувати усім небайдужим, місцевим мешканцям, хто вже долучився до пошуків, співпереживає, висловлює підтримку, скучив за своїм улюбленцем і з вірою сподівається на вдалий результат пошуків.

За максимально дієву допомогу у поверненні тваринки визначена грошова винагорода у розмірі 20 000 грн.

Корисна інформація: кенгуру Валабі Бенета – карліковий вид, невеличкого розміру, хутряний покрив сіро-рудого кольору. Миролюбива тваринка, яка за час перебування в живому куточку комплексу вже звикла до людей; може харчуватися листям кущів, сіном, травою, овочами; мешкає на відкритому просторі, навіть, в прохолодну пору року в наших кліматичних широтах. Пересувається досить швидко стрибками до 1,5м, найбільш активна зранку та у другій половині дня, не любить жаркого відкритого сонця.

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»