Шановні друзі!
В період 8-24 січня 2021 режим роботи етно-комплексу "Українське село":
– територія відчинена для прогулянок одноосібно або родинами,
– ресторан працює на виніс блюд, без розміщення гостей в залах.
За індивідуальними консультаціями просимо звертатися за тел.099-333-07-70.
Замовлення та доставка блюд по навколишнім селищам за тел. 099-600-8-500.
Без вихідних.
Наш етнографічний музей "Українське село" отримав кошти за конкурсною програмою «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» від Українського культурного фонду (УКФ).
У передріздвяний вечір 6 січня 2021р. запрошуємо всіх, після служби у нашому Храм св. вмч. Димитрія Солунського, яка розпочнеться о 17:00, завітати до української колиби, де всіх гостей зустріне затишна вечірня атмосфера українського дому, перші колядки та пригощення традиційною різдвяною кутею!
Бути чи не бути новорічному корпоративу? Така невирішена задача стоїть у планах на кінець року у багатьох HR-менеджерів. Планувати наперед те, від чого можна відмотивися – ризик, але ж свято наближається!
Шановні друзі!
Повідомляємо, що етнографічний комплекс «Українське село» у зв‘язку з карантинними обмеженнями продовжує працювати, але з дотриманням нових вимог до локдауну вихідного дня. Територія відчинена для прогулянок, заклад харчування працює на виніс блюд. Уточнити ваші індивідуальні питання завжди можна за тел. 0993330770.
Вдягайтесь тепло і приїжджайте дихати свіжим повітрям до нас у гості!
Листопадовий сезон дарує кошик акційних пропозицій від етно-комплексу "Українське село"! Пропонуємо скористатися або набором знижок, або обрати найпривабливішу для себе. Акційні пропозиції діють лише у листопаді 2020р.:
Запрошуємо зустріти Новий 2021 рік в етнографічному комплесі "Українське село"!
14 жовтня на Покрову запрошуємо провести родинний день в Етнографічний комплекс "Українське село".
У зв'язку з карантинними обмеженнями традиційного масового фольклорного дійства ми не проводимо.
Та атмосфера українського села вам сподобається! Працює:
Наближаються вихідні, святкові дні, невеличке родинне свято, дружня вечірка чи просто відпочинок після роботи? А Вам так хочеться вдихнути на повні груди свіжого повітря, замріятись, лежачи на зеленій травичці або зручно розмістившись на гойдалці, поганяти м’яч з друзями чи дітьми, розпалити багаття і приготувати для себе та рідних Вам людей улюблені м'ясце, рибку і овочі на мангалі. Мерщій приїздіть до нас і відкрийте для себе зручний відпочинок на природі!
В середу 9 вересня 2020р. з живого куточку, що на території етнографічного комплексу «Українське село», втік один з його мешканців – кенгуру. Наразі тривають пошукові заходи тваринки по навколишній місцевості. Тому хочемо звернутися до всіх, хто, можливо побачить незвичного звіра, сповістити нас про його появу за тел. 099-333-07-70.
Етнографічний музей «Українське село» радо запрошує на екскурсії та відчиняє двері усім відвідувачам, які хочуть побачити і пізнати українську народну архітектуру та побут і скористатися екскурсійною пропозицією.
Лише у нашому музеї під час захоплюючої екскурсії ви маєте можливість не тільки побачити на власні очі стародавні справжні хати 19 століття, але й уявно стати господарем кожної з них.
Українки різних регіонів України особисто розказують вам про свята і своє життя!
"Раніше на Маковєя постували. Раніше люди вірували – страшний пост був, зараз батюшка аж з Яхників (за декілька кілометрів), рідко приїжджає. Раньше люди багато бачили див, лучше вірували. А при мені церкву закрили, був клуб. Зроду не лаялися, бо то був гріх. На празники нічого не робили – «У празник одробиш – у будень одлежиш», бо у природі єсть сила, яка нами командує. Ото на Маковея робили шулики. Спочатку коржі печем – замішуються на соді і не треба ніяких жирів. Молоко, сода, мука – замішуєм крутенько, спекти і щоб прохолов. Мак перед тим замнять, солодкий щоб був – цукор і мак з водою перемішати і туди корж руками порвать, поламать".
Діброва Ганна Несторівна, 1938 р.н. Народилась і все життя проживає у с. Харківці Лохвицького р-ну Полтавської обл.
Вміння добування меду від лісових бджіл – бортництво один з найдавніших промислів в Україні, що зберігся і донині. Нещодавно (у 2018 р.) він був занесений до Національного реєстру об’єктів нематеріальної культурної спадщини як такий що побутує на теренах Житомирської та Рівненської областей, носіями елементу офіційно визнали себе біля сотні нині практикуючих бортників.
Етнографічний комплекс "Українське село" працює щоденно з 10:00 до 21:00
Увага! Екскурсійним групам вхід на територію - лише за попередньою домовленістю!
Майстер-класи з народних ремесел
всі вихідні та святкові дні, 11:00-17:00
2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»