Рослини

Тепличний комплекс «Тропіки» налічує чотири тематичні теплиці.  Серед них:

«Бананова» – де ростуть, розмножуються та плодоносять банани у тропічному жарко-вологому кліматі. З основних насаджень ще можна виділити ананаси та дерева папайі. Формування насаджень рослин ми формуємо таким чином, щоб у будь-яку пору року нашим відвідувачам було цікаво: є і молоді паростки, зрілі дерева, а також плоди. Одна банча  бананів може налічувати до 200 плодів. Ну а чи попадете ви на спілий врожай? Це вже залежить від багатьох факторів. На спілі банани довго дивитися не можна – наші гості мають можливість покуштувати ці плоди, знявши їх з банчі власноруч. З плодів папапйі готується найсмачніше варення в світі.

«Цитрусова» – тут висаджені лимони різних видів, мандарин, апельсин, манго, фейхоа, оливи та ліана маракуйі. Найарматнішою цитрусова теплиця є взимку та ранньою весною, коли всі цитруси квітнуть своїми білосніжними квітками, весняно-літній сезон радує нас плодоношенням маракуйі та фейхоа і зміцнює плоди лимонів, які майже непомінтні, адже мають однаковий,  насичено-зелений колір з листям рослин. А вже осінньо-зимовий час наповнює тепличку зрілими плодами: помаранчевими мандаринами, жовтими до 800г ваги лимонами.

«Інжирна» – інжири у нас ростуть у природних умовах нашого клімату у затишку теплиць. Взимку ця теплиця не опалюється, тому інжири восени скидають своє запашне листя, яке збирається, проходить технологічний процес сушки і формується у чайні пакети для подальшого чаювання. Аромати запахів інжирів ніби просочуються через стіни, настільки вони запашні, коли квітнуть та плодоносять. Зрілі плоди інжирів наші гості зривають з дерев під час екскурсій, з надлишків плодів ми варимо унікальне варення.

«Гранатова» – це ще досить молодий розсадник дерев гранатів та хурми, які вже також плодоносять. Дана тепличка також пристосована до зимового спокою рослин і оживає з першим весняним сонечком.

У нас ви можете придбати молоді саджанці найпопулярніших екзотичних рослин, адаптованих для росту в нашому київському кліматі: в будинках, зимових садах, теплицях, у відкритому грунті. А також отримаєте конультацію щодо вирощування, посадки та догляду за рослинами.