Подарункові сертифікати

Творіть, майструйте, пізнавайте українську культуру та відпочивайте разом з нами!

Подарунковий сертифікат – це найприємніший вибір подарунку, це подарунок - враження, це – ще одна можливість побувати в улюбленому місці. Тож, якщо ваші друзі або рідні ніколи не були в етнографічному комплексі «Українське село», або, навпаки, шукають випадку ще раз в нас побувати, то ви влучите у ціль - неперевершений подарунок для них. 

 

Власник подарункового сертифікату «500» має право обрати будь-які послуги в «Українському селі»: створити виріб власними руками на одному з майстер-класів з народних ремесел, прослухати індивідуальну захоплюючу екскурсію етнографічним музеєм, відпочити на природі у колі друзів, посмакувати стравами української кухні або ж провести у нас цілий день та мати комплексний відпочинок в затишному осередку української культури. Наші подарункові сертифікати надають чудову можливість весело та корисно провести час, отримати нові враження та проявити власні таланти!

Особлива пропозиція – подарунковий сертифікат «Творчий» - індивідуальні майстер-класи з народних ремесел, які проводять народні майстри у колоритних майстернях  «Українського села» -  тривалість 1 год.

(майстер-клас може бути обраний за вашим бажанням з нашого переліку майстер-класів).

Вартість: 800 грн. - для 1-2 особи, 1000 грн. – для 3-4 особи.

Власник сертифікату «Творчий» має повідомити і забронювати обрану послугу на певний час за тел.. 099-500-900-8.

Умови замовлення:

  1. Подарунковий сертифікат можна придбати безпосередньо в «Українському селі» або ж може бути висланий по пошті на вказану Вами адресу. 
  2. Власнику подарункового сертифікату, необхідно попередньо забронювати вказану послугу на бажаний день та час.
  3. Сертифікат може бути використаний лише один раз. 
  4. Сертифікат не підлягає обміну на готівкові кошти.
  5. Послуги за сертифікатом надаються лише при його наявності.

Замовляйте подарункові сертифікати за тел. 099-333-07-70. 

 

2009 - 2016 © Этнографический комплекс «Украинское село»