Книга відгуків

Шановні гості та відвідувачі етнографічного комплексу «Українське село»!

Дуже вдячні Вам за теплі слова, щиру подяку та позитивні відгуки про наш музей та комплекс у цілому! Нам дуже приємно приймати Вас у себе в гостях, дарувати Вам частинку історії та сьогодення України, та зустрічати Ваші знайомі обличчя ще раз і ще раз! Хочемо зазначити, що серед гостей нашого музею маємо не тільки своїх сусідів з Києва та навколишніх містечок і селищ, а й гостей з усієї України, Росії, Біларусі, Дагестану, Сполученних Штатів Америки, Німеччини, Індії, Австралії, Намібії та багатьох інших країн світу. Дякуємо за хороші відгуки про створення етнографічного комплексу та за щирі побажання успіхів і процвітання музею та його працівникам. Такі гарні відгуки надихають нас розвиватись та вигадувати для Вас щось нове та цікаве. Проглянути відгуки про нас та залишити свій можна тут.

Відгуки Ви можете залишити в Книзі відгуків у Сувенірній крамниці або надіслати на нашу скриньку skansen@etno-selo.com.ua.

Дякуємо Вам!

ТрансСвітове Радіо висловлює щиру вдячність усім Вам за незабутній час, проведений у вашому комплексі, за щирість, за увагу, за вміння обігріти теплом, справжнім, українським, гостинністю, яка спонукає приїхати до вас ще раз!

Успіхів вам у вашій праці та Божої охорони!

З повагою та вдячністю, 17 гостей

з ТрансСвітового Радіо

www.twr-ua.org

 •

Дякуємо за Вашу любов до України, за наші чудову враження!

Здоров’я Вам!

Лікарі клінічної лікарні №1 м. Києва

 •

У Вас затишно і тепло! По справжньому по-українськи! Бажаю вдячних відвідувачів!

Тетяна, кореспондент «Газети по-українськи»

 •

Ми творці фільму «Спадок нації» щиро дякуємо за співпрацю та надану локацію і сприяння. Прекрасно, що існує таке село. Разом працюємо на відродження українства!

режисер Олександр Ткачук

 •

Від перебування в етнокомплексі «Українське село» шелестить в душі.

Вам вдається достукатися у найпотаємніші куточки української душі, яка, направду, в обіймах міста інколи дозволяє собі дрімати. Потрапивши сюди, розумієш свою націю краще. Хочеться перефразувати Антуана де Сент-Екзюпері, який твердив: «Усі ми родом із дитинства», і впевнено сказати: Усі ми родом із села («Українського села»)!

Із захопленням та шелестом у душі

Антоніна Агілова

 •

Це одне з тих місць, куди хочеться повертатися! Дякую! Всього найкращого!

Ірина Лигул 

 •

Дякуємо за теплий прийом і сервіс на високому рівні! Це все сприяло для плідної роботи та відпочинку! З найкращими побажанням і лояльних клієнтів!

Колектив ГК «ФАРМПЛАНЕТА»

 •

Дуже дякуємо за чудове місце, енергетичне, натхненне та аутентичне. Дякуємо за атмосферу, чудову кухню та комфортні умови.

З подякою та любов’ю «Хедхантер Україна»

Файним українським хлопцям та дівчатам дуже сподобалось ваше тепле містечко. Не зважаючи на лютий мороз – атмосфера була затишна і тепла.

Іринка, Олександрик, Юрко, Оксанка, Інна. 07.01.2015

 •

Дуже сподобалась ваша екскурсія, а особливо тваринки, які бігають по всій території, що особливо доповнює колорит українського села.

Група школи № 309. 9.10.2014

 •

Дуже чудове місце! Надіюсь, що люди, які сюди приїжджають, змінюють свою точку зору про Україну та її чарівні села. Мало хто притримується традицій, але після відвідин цього чудового місця кожен буде мати в серці приємні відчуття та українську пісню.

Олександр. 11.10.2014

• 

Дякуємо, дякуємо за науку про минуле життя наших пращурів. Екскурсовод Олена подарувала чудові розповіді про історію нашої рідної України. Недарма люди кажуть, що без минулого – немає майбутнього. А в нас воно буде! Слава Україні!

01.10.2014.

 •

Колектив ДП «FM Ложистик Дніпро» щиро вдячний за чудовий відпочинок, гарний настрій та теплий прийом. Тут справді відчувається дух та свобода українського народу. Успіхів та процвітання.

27.09.2014

 •

Дякую за досить цікаву та насичену екскурсію. Сподіваюсь приїхати ще раз, аби більш детально оглянути усі хатини, Поліська хата мене вразила! ДЯКУЮ! Бажаю вам ще розвиватися.

Авдєєнко Олександра, 9-Б клас, школа №91.

 •

Спасибо организаторам за великолепную экскурсию для беженцев с Востока. Слава Украине! 

16.07.2014

 •

Від подружжя Олексія та Тетяни Велика подяка! Дуже затишно та чудово в Українському селі. Ми любимо свою домівку, нашу неньку Україну! Слава Україні, хай живе Україна та процвітає! Нам дуже сподобалось, дякуємо!

 •

Дуже дякуємо! Молодці, що підтримуєте українську традицію і культуру. Виховуєте у діток любов до рідного краю! Чудові майстри – гончар, різьблення по дереву! Слава Україні!

Сім’я Сидораків. 15.03.2014

 •

Дуже дякуємо музею за майстер-класи, які проводяться тут. Дуже задоволені майстрами, які не тільки вміють навчити, а й вміють заохотити до вивчення Особлива подяка Сашкові – гончару, Євгенові – кобзарю та Григорію – ковалю.

Я полюбила Киев всем сердцем, спасибо вам огромное!!! Замечательные экскурсоводы, великолепные пейзажи!!! 

02.05.2013, г. Балашиха, Московская обл., гимназия №2

Мені та моїй родині дуже сподобалось! Дякуємо Вам за Вашу справу у розвитку української культури. Нехай живе Україна! 

05.05.2013, Моторін Ю.А. 

Тут були учні 2-А класу Клавдіївської ЗОШ. Велика вдячність за цікаву екскурсію та щирі побажання. Будемо рекомендувати!!! 

22.05.2013

Благодарим сотрудников «Украинского села» за интересную экскурсию и мастер-класс по гончарству! Получили море удовольствия и положительных эмоций! Группа сотрудников «МакДональдз»

26.07.2013

Уважаемый Владимир Дмитриевич! Показали весь Киев, но хотелось увидеть настоящее украинское село. Спасибо за предоставленную возможность!!! 

С ув. Мымрикова О.Ф., гостья из Донецка.

От благодарных гостей из Солнечного Ташкента респ. Узбекистан. Все просто великолепно, очень красиво и душевно. За патриотизм и любовь к родному краю Украина огромная благодарность!!! 

 С любовью и пожеланиями процветания гр. Узбекистана Ноира и Нигора.

Щиро вдячні за збереження народної скарбниці та духовності нашої нації! Хай Бог оберігає і Вас надихає на поновлення та розширення експозиції! Низький уклін Володимирові Бондаренку  та його групі підтримки!!! 

14.10.2013 З повагою група киян. Шевчук Т.М., Гарбуз В.О., Сікора Л.Є., Діденко А.О.

Все очень круто. Особенно порадовала сбежавшая нутрия☺

12.10.2013

Щира подяка від співробітників Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАНУ! 

Вражені кількістю експонатів, які зібрані та з любов’ю представлені у цьому мальовничому куточку.

23.10.2013

Дякуємо за дивовижну атмосферу справжньої української оселі, незважаючи на осінню дощову погоду. Бажаємо «Українському селу» розвитку й процвітання!  8-Б клас гімназії «Троєщина»

22.11.2013

Хочется сказать огромное спасибо за прекрасно организованный отдых наших детей и родителей. Замечательная экскурсия, прекрасные мастер-классы, вкусный обед, свежеиспеченный хлеб! Самое главное - прекрасное настроение и счастливые глаза детей - что может быть лучше для родителей! Прекраснейшее завершение нашей программы - выступление фольклорной группы. Полный восторг - пели, танцевали, играли все и дети, и родители. Сегодня конец недели - прекрасное завершение Масляницы.
СПАСИБО Вам огромное, низкий поклон за все, что Вы и Ваши единомышленники делаете для людей!
Обещаем приезжать к Вам еще много и много раз. .
 
С уважением,
 
классный руководитель и родители 4-А класса школы №57 г.Киева
15 марта 2013г.

ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ДМИТРОВИЧУ!
Всі ми, присутні тут ветерани, від щирого серця вдячні Вам за Вашу гостинність, за нагоду ознайомитись із унікальним комплексом «Українське село». В його створення Ви вклали доброту своєї душі, її щирість і велике бажання зберегти для нинішнього покоління і майбутніх нащадків історію українського народу.
Багато із нас подумки повернулись в своє дитинство, а це приємні, теплі спогади про своїх мам, бабусь та прабабусь.
Ви, Володимире Дмитровичу, відкрились для нас дуже цікавою у спілкуванні, всебічно обізнаною людиною, яка вболіває за збереження нашого національного, українського набуття – мови, традицій, людських відносин.
Але у нас є одне прохання -  побудуйте хату першої половини 20 століття з бляшаною покрівлею, металевими ліжками, оцинкованими відрами та ночвами, дошкою для прання, алюмінієвим посудом патефоном та телевізором «Старт 3».
Здоров'я, наснаги Вам у Ваших справах, щастя і удачі всій Вашій родині!
 
Ветерани 1 мікрорайону Святошинського району м. Києва
25.07.2012 року
 

Краса безмежна! Приємно, що є такі місця, які дарують людям радість і позитив! Процвітання Вам!

Смт. Бородянка, 07.07.2012

Приняли очень приятно! Все разъяснили, рассказали, было очень приятно что-то приобрести на память!

Ленинградская обл. г. Волхово. 04.07.2012

Дуже сподобався музей. Вдячні за те, що зберегли українське мистецтво. Бажаємо подальшого процвітання! Маємо бажання завітати до Вашого музею ще!

Подоляни. 18.06.2012


Дякуємо дуже за спроможність зробити нам такий душевний спокій та задоволення! В Канаді нам буде це пам'ятно! 13.06.2012

Тут дуже круто! Весело і цікаво!

5-Б клас, 143 школа.

Екскурсія була надзвичайною! Дякуємо екскурсоводам Катерині та Олені!

Школа № 40.

Столько тепла, любви, добра и духовности! Мы благодарим Вас за такой позитив и желание приехать снова и работать здесь, и быть Вашими партнерами и друзьями! Пусть Божье благословенье всегда будет с Вами! Спасибо за развитие культуры, за любовь к Украине, к людям и Всевышнему!

С благодарностью и любовью, Луганская областная молодежная организация «Ассоциация молодых инвалидов Восточного Донбасса»

Краєзнавці з м. Фастова зачаровані комплексом, церквою Дмитра Солунського і особливою духовною аурою. 01.05.2012р.

Ще не вмерла Україна! І не вмре! Поки є такі люди, які працюють в Українському селі і які створювали його. Низький Вам уклін. Щастя, здоров'я, наснаги. Слава Україні!

М. Вінниця, сім'я Котляревських. 30.04.2012

Дуже дякуємо за чудову майстерність у роботі з писанками. Захоплююче!

ШДС «Ягідка», учні 3 класу.

Дуже дякуємо за захоплюючий майстер-клас з соломкоплетіння!

Компанія «Кронас». 31.03.2012р.

Хто не знає минулого, той не має майбутнього! Спасибі Вам!

Учасники Х Ірпінських міжнародних науково-педагогічних читань. Національний університет ДПС України. 30.03.2012

Спасибо, что храните народные традиции!!!

Пермский край, г. Пермь, Урал. Пермский государственный национальный университет. 02.03.2012

Вражені тією любов'ю, з якою створений музей. Бажаємо успіхів в усіх справах!

Делегація членів журі з України ІІ туру Всеукраїнської олімпіади зі «Страхування» НУПСУ. 02.03.2012

Огромное спасибо за два великолепно проведенных дня в Вашем комплексе! Все участники Международной конференции остались в восторге от условий проживания, питания, радушия персонала и великолепного оформления комплекса! Обязательно вернемся в ваш райский уголок и друзей приведем!

Администрация Ветеринарного госпиталя «Фауна-сервис». 24.03.2012

Мы, медицинские работники института им. Шалимова, благодарим за экскурсию. 17.03.2012

Дякую за добрий майстер-клас і за мою першу ляльку-мотанку! 08.03.2012

Дякуємо за відмінний відпочинок та навчання! Бажаємо всім щастя, любові та натхнення!

Участники Vigoda.ru. 04.03.2012

Дуже дякую за те, що несете моїм дітям мою та моїх прадідів культуру та традиції!

Назар, Київський міський центр Серця.

Я з Алчевську Луганської області. Дуже вражений хатами «Українського села». Дай Вам Боже успіхів і благополуччя!

«Українське село»!  Вітаємо з усіма святами. Дякуємо за щирість, привітність, красу! Усіх Вам гараздів, успіхів, процвітання! Кілька членів нашої організації були тут і працювали. Враження найкращі!

МГО «Школа рівних можливостей». 17.01.2012

Ми дуже задоволені! Ганнуся. 5 років. 07.01.2012

Дуже вдячний за музей! Наснаги!

Головний редактор газети «Ми всі українці» 07.01.2012

Дякуємо за незабутні враження та гарні ляльки, котрі несуть любов, доброту, тепло.

Дівчата 1-Д классу «КМК». 17.12.2011

Ви робите велику справу! Велика вдячність від всього серця! 27.11.2011р.

Вперше з дружиною побував в такій мальовничій красі, хоч і проживаємо поруч. Побільше таких куточків для пізнання і відпочинку.

Дякуємо за все. Сім`я Ніколаєнко.

Тут були юристи в день юриста 08.10. 2011 р. Дуже дякуємо В. Бондаренку за людей, що тут працюють та ідею, яку вони змогли реалізувати разом з Вами. Хай Вам щастить.

З великою подякою колектив національної адвокатської компанії.

Депутатська фракція БЮТ-Батьківщина у Київраді щиро дякує господарю Бондаренко В.Д. за чудову екскурсію та висловлюємо велику подяку та шану за збереження національних традицій та артифактів.

Голови профкомітетів Деснянської профспілки освіти і науки України дякують Вам за екскурсію. Було дуже цікаво дізнатись про історію свого народу.

04.10.2011р.

Колектив ДНЗ № 753 на чолі з директором Коцурак Н.О. щиро дякує за цікаву екскурсію для всього колективу.
Дякуємо Вам за ідею збереження українських традицій. Поки є такі люди, як Ви, ще не вмерла наша Україна! Слава Україні!

Колектив вчителів СШ №83 Святошинського району щиро дякує за змістовну та цікаву екскурсію. Вносимо велику дяку за гостинність та доброзичливість.

З вдячністю директор школи Чуб І.М. та весь педагогічний колектив.

Колектив дошкільного навчального закладу №5 «Капітошка» щиро вдячні за цікаву екскурсію, гостинність, за навчання (майстер-класи). Було дуже приємно провести свято працівників освіти саме у вас. Щиро вдячні!

Вшановуємо Вашу любов та сподвижницьку працю до вшанування та збереження народних витоків.

З повагою кияни.

28.09.2011 р.

Ми, члени клубу «Затишок» з міста Боярки Чорнобильського центру психологічної реабілітації населення, щиро вдячні всім, хто створив такий чудовий музей етнографії, а особливо екскурсоводу Євгену за змістовну та цікаву розповідь про кожний куточок України.

25.09.2011р.

Дуже сподобалось. Цікаво та смачно! Дякуємо, що є такі люди, які не дають вмерти нашим українським традиціям, які відроджують все це. Бажаємо Вам процвітання та розвитку. А ми будемо приїжджати з задоволенням!

18.09.2011 р.

«Українське село» - це казка. Бажаємо вам далі продовжувати надзвичайно важливу роботу і ще більше успіхів.

Віра і Богдан Скоп. Каліфорнія. Америка.

Побував у музей народної української культури та побуту і хочу висловити глибоку вдячність за те, що тут збережена жива багатовікова культура України та її талановитого народу з різних регіонів. Велике Вам спасибі!

Професор Василь Назарук, керівник кафедри України (Польща) стики Варшавського університету.

Дуже дякуємо за можливість окунитися в минувшину і побут наших предків. Інтер`єр українських хат дійсно максимально схожий до того, який був у оселях наших прабабусь та прадідів. Дуже цікаво спостерігати за майстер-класами з гончарства та ковальства. Також в якості пропозиції хочемо порекомендувати ввести майстер-класи з бондарства, адже такими майстрами все ще славляться західні і поліські землі.

Учасники семінару з організації туристсько-краєзнавчої роботи в навчальних закладах України за участю Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та педпрацівників і адміністрації ЗНЗ № 256 м. Києва вдячні за надану методичну допомогу в організації та проведенні заходу. Вдячні за чудову «оселю».

Олег Бондарчук. 14.07.2011р.

Привіт з Австралії! Прекрасна оселя! Чудова українська мова. Слава і честь Вам!

О. Стефин. 13 липня 2011 р.

Дуже вдячні організаторам цього чудового комплексу і екскурсоводам за надану можливість провести відпочинок у «Храмовому комплексі». Зібраний у ньому матеріал має великий пізнавальний, навчальний та виховний зміст. З повагою група вчителів та учнів Немішаєвської ЗОШ №1.
Ми дуже вдячні організаторам, що зберегли українську культуру народу, гончарство. Делегація із Києва.
Дякую від себе особисто та усієї моєї родини за прекрасно проведений час у чарівному місці. Вдячна за ту працю, яку доклали дизайнери, етнографи, садівники. Дійсно, так можна  на високому ріні презентувати Україну. Наталка Гречинська.

Дякую за надзвичайне натхнення, яке я відчула у Вашому музеї Це дуже важливо і для старих, і для малих!

Олена Доматенко, Cisco

Велика вдячність Вашому музею за те, що Ви взагалі з`явилися в нашому житті і в житті кожної родини, яка тут побувала. Надзвичайні відчуття ми отримали від такого казкового містечка.  Бажаємо Вам розквітання і багатства. Бувайте здорові і щасливі.

Київський національний економічний університет. Колектив профспілкового активу.

25.12.2010 р.

Садочок «Сонячний» м. Буча висловлює подяку за цікаву екскурсію. Дякуємо за чудові враження відвідвідування Вашого музею. Бажаємо творчих успіхів, здоров`я та довголіття у Вашій справі.

Колектив дитячого закладу №1.

З Новим Роком! 25.12.2010 р.

Спасибо Вам за прекрасное место, где можно отдохнуть, прикоснуться к нашей истории и просто почувствовать себя частью ее. Приезжаем к Вам каждие виходние. Спасибо.

16.01.2011 Катерина В.

2011 р., березень, 6 день.

Дуже дякуємо за дійсно українську атмосферу!

М. Київ, Валерій, Анна.

Крамниця дуже чудова, веселкова. Продавчиня оригінальна, дуже уважна, передбачлива, симпатична, шляхетна, амбітна, репрезантивна, проста і ввічлива, яка Ваша крамниця! Дуже вдячні справжньому українському селу!

З любов`ю і повагою відвідувачі, потомки замка Шувалова Трипільської культури м. Тальне.

Я хочу жити в такій хатці. Дякую. Мені 8 років. Думбадзе Ваня.

Ми учні 5-В класу гімназії №30 «Еколенд» дякуємо Вам за цікаву екскурсію, з якої ми дізналися про життя наших прадіду сів та прабабусь.

Щиро дякуємо за цікаву та змістовну екскурсію. З побажаннями найкращого розвитку і збереження української культури.

Педагогічний колектив Технічного ліцею Дніпровського району м Києва.

Дуже сподобалось! Особливо екскурсія, проведена Катериною Тимошенко. Проникливо та захоплююче розповідала про історію життя українців. Дуже Вам за це вдячні. Бажаю Вам далі розвиватися та нести культурні відносини до народу.

В.Л. Слюсар

Хочемо висловити свою  подяку  екскурсоводу за неймовірно цікаву розповідь та всім працівникам церковно-етнічного комплексу за організовану екскурсію, за приємне спілкування і добре проведений час.

м. Київ, гімназія Драгоманова.

Дуже дякую за екскурсію! Багато цікавого, нового, дуже приємні люди, персонал. Хай Бог Вас охороняє і допомагає!

м. Буча, кінотеатр «Акваріус»

Дякую за службу в церкві і за створення такого чудового куточка для відпочинку. Бажаю Всім міцного здоров`я і натхнення в роботі.

Огромное Вам спасибо за такую красоту. Это место отличное и для экскурсий,  и для таких событий как День Рождение. Мне очень приятно сегодня отпраздновать здесь свой 19-й День рождения. Желаем  Всем процветания и ждем новых встреч!

10.10.2010

Дякуємо  за неймовірні враження, змогу доторкнутися до наших коренів, позитивну атмосферу та дуже цікаву екскрусію! Процвітання Вам та поваги наших людей до такої важливої справи, яку Ви робите!

З повагою, коллектив ДНЗ №71 Святошинського району м. Києва.

Дякуємо за дуже змістовну та повчальну екскурсію! Дякуємо, що Ви є, що Ви розвиваєтесь, незважаючи на всі проблеми. Ми в захваті не тільки від хатин, які привезені з різних регіонів, а й від різноманіття тварин та оформлення різних куточків для відвідувачів.

Вчителі шкіл Святошинського району м. Києва.

08.10.2010

Дякуємо за змістовну екскурсію, гостинність! Ми в захваті від Вашого комплексу! Процвітайте і процвітайте! З повагою, працівники правління освіти Святошинського району м. Києва. Дошкільнята.

Ми учні 6-В классу гімназії «Академія». Дякуємо за все!

Ми учні 6-А класу школи №235 ім. В. Чорновола дуже вдячні Вам за гарно і цікаво проведений час. Екскурсія була дуже цікавою, пізнавальною. Нам дуже сподобався екскурсовод.

26.09.2010

Любим Вас очень, приехали сегодня второй раз. Впечатления – ВОСТОРГ! Особое внимание хочется сакцентировать на очень-очень приятном, дружелюбном коллективе, спасибо Всем, заряжаете нас огромнейшим позитивом, плюсовой энергетикой на месяца! А когда скучаем за обстановкой – смотрим Вашу электронную страничку всей семьей! Спасибо Вам, счастья и благополучия!

Ваши гости, г. Херсон, сентябрь 2010.

Очень приятно, когда уважение и сохранение традиций сочетается с уважением к людям, которые с этим знакомятся. Это высокий пилотаж цивилизованности. Счастья. Здоровья всем Вам. Большое спасибо!

Сибирь, сентябрь 2010.

Thank you for the wonderful journey into Ukraine`s culture and history. Слава Україні!

Olenka Hrynevich, Melburne, Australia.

У летку чэта месца больш пригожае. Мне подоьаецца тут усё.Вялыкае дзякуй гаспадарам чэтага будынку за тот моцны настрой, які подыхае на цябе з першых на четай цуднай землі. Шчасця і працвятання Вам.

Беларусь, 05.09.2010

С огромной благодарностью за бережное отношение к истории родной страны Украины, ее обычаев и традиций. Процветания!

Анна, Москва, 01.09.2010

Із щирою вдячністю педагогічний колектив гімназії «Академія» м. Києва. Ви – зразок для багатьох! Це прекрасна справа! Процвітання та здоров`я Вам!

«Академія», 30.08.2010

Огромное спасибо за доставленное удовольствие увидеть старину своими глазами. Все просто очень здорово, интересно и замечательно. Вы делаете удивительное дело!

Дагестан, 28.08.2010

С огромным удовольствием посетили Ваш красивый уголок! Шикарно! Да будет счастлива и здрава Украина!

С глубоким уважением, Россия,

г. Тюмень, 28.08.2010

В цьому закладі відзначали Христини Грищенко Поліни Андріївни! Дуже дякуємо за гостинність та добру віддяку від персоналу цього закладу! Пишаємося, щоє люди та віра в українську народність! Щасти Вам, благ та добробуту!

Гості: різні куточки української землі! Ми ще  приїдемо до Вас!

С огромным удовольствием посетили этот чудесный уголок украинских умельцев. Собраны замечательные вещи, которых не найдешь даже на Андреевском спуске. Но самым замечательным были пояснения Богдана, он рассказал много интересного. Спасибо! Увожу с собой чудесный гребень.

Ольга  Ваншева, доцент института технологии и дизайна,

г. Новосибирск, 21.10.08

Сегодня были приятно удивлены, что в Украине есть люди, которым не безразлично ни прошлое,  ни будущее Украины. Нормалная и стабильная жизнь страны, пожалуй, зависит от количества таких людей в стране. Успехов Вам!

С уважением, семья Гаяцких,

г. Владивосток, РФ, 17.08.2010

Велике дякую за надзвичайні враження від відвіданняі комплексу, у Вас відпочиваєш і душею і тілом.  Окреме спасибі настоятелю, отцю Богдану, за теплий прийом.
Токолова Наталья,

Херсон

Не буду многословной, но не написать не могу! Сегодня увидела кусочек РАЯ на земле! Много мест и достопримечательностей нашей Украины видели,  но ТАААКой красоты не встречали. Большое, большущее Вас спасибо!

С ув. Бай А., г. Херсон, 17.08.2010

Хай Бог благословить Україну патріотами! Було дуже цікаво і приємно ознайомитись з Вашою працею. Хай благословить Вас Бог і Ваших нащадків! Дякуємо.

Прочани з Херсона, 17.08.2010

Дуже вдячна усім цим людям за збереження української культури, української хати, села. Я сьогодні ніби пройша зі своєю мамою у дитинстві. Всьому вона мене навчала. Дуже дякую.

м. Херсон, 17.08.2010

Багато років пропрацювала екскурсоводом у м. Херсоні, була б щасливою, якби ми мали хоча б приблизно те, що ми побачили тут.

З повагою, Циганюк Л.А.,

м. Херсон, 17.08.2010

Огромное спасибо  за интересную и увлекательную єкскурсию. Замечательный и красивый комплекс, процветания Вам!

Анастасия, Россия, г. Саратов, 14.08.2010

Огромное спасибо за такую красоту, за сохранность памяти народной, за увлекательную и интересную єкскурсию и за человеческое внимание и добродушное отношение.

С большим уважением, жители Беларуссии,

г. Минск, г. Слуцк, 14.08.2010

Thank you for a wonderful tour of Ukrainian culture. It was rich in information about varios regional lifestyles, customs and implements. I learned a lof!

Seattle, WA, 11.08.2010

Дякуємо за все, що тут зроблено. Богдану Павловичу подяка велика за ведення огляу і за знання. Спасибі.

Кияни, 10.08.2010

З великою подякою п. Богдану за чудову екскурсію!

Сахаджа Йога м. Києва , 09.08.2010

Огромное спасибо за ту любовь, с которой сделан этот замечательный комплекс, за тепло людей, которые тут работают!

С уважением, Людмила, Анастасия, Александра, Наталия

Г. Ирпень

Задоволені екскурсією, красивим краєвидом та неймовірно захоплюючою історією від Богдана! Щиро вдячні! Успіхів працівникам!

Марічка, Оля, Софія

М.Львів

Дякую за таке гарне ставлення до людей! Я вже тут неодноразово бувала, але знов приходжу сама та приводжу друзів!

Прекрасний комплекс! Чудово погуляли на весіллі! Закохались у це прекрасне місце! Процвітання та успіхів Вам!

31.07.2010

Хочу выразить огромную благодарностьвсем организаторам этого чудесного комплекса! Мне безумно здесь понравилось! Желаю Вам и дальше радовать нас такой чудесной и благоприятной атмосферой!

С уважением, с. Хмельное

31.07.2010

Дуже приємно, що поряд із будівництвом хмарочосів та знищенням лісів для будівлі котеджних містечок, в країні є люди, які будь-яким чином намагаються зберегти культуру нашої Батьківщини та створили райське містечко поряд із столицею. Дуже чудовий комплекс, місце є універсальним як для незабутнього сімейного відпочику, так і для закоханих. Добробуту Вам, творчих успіхів, чемної та бережливої аудиторії! в наших руках і наше майбутнє!

З повагою, Наталія (Київ)

22.07.2010

Дякуємо за гостинність та щирість, за отримані позитивні емоції та знання! Дуже пишаємось, що у рідному місті є такий чудовий куточок, куди завжди хочеться повернутись. До нових зустрічей!

04 серпня 2010 р. Андрій, Алла – Русанівка, м. Київ.

Мега позитивна екскурсія,дізналась багато цікавих та корисних речей. Дякую за таку відтворену спадщину українського села. Рада була побувати у Вас. Тішусь сильно! Рекомендуватиму близьким завітати до Вас у гості. Тож чекайте гостей! Слава Україні!

03 серпня 2010 р. Дурда Марічка. м. Львів.

Бажаю лише успіхів та усіляких гараздів. Розвивайтеся та не зупиняйтеся на досягнутому, бо робите неоціненну справу! Щиро! Антоніна.

02 серпня 2010 р.

Велика Вам подяка за Вашу гостинність та привітність, за цю казку навкруги. Ми дуже приємно вражені. Щиро команда волонтерів.

Серпень 2010 р.

Дякую за просування української національної ідейності. З повагою, Ігор Катернян.

02 червня 2010 р.

Щиро дякуємо Володимиру Дмитровичу  за цікаву екскурсію і дуже гарно проведений час. Нехай Вас береже Бог!  Здоров`я Вам і натхнення творити все прекрасне для людей. З повагою,  архівісти України!

25 червня 2010 р.

ГО «Надія покоління» Волинь щиро дякує тренерам та організаторам тренінгів по комунікації, публічні виступи, коуч-сесії. Це вищий клас! Своїм успіхом, Ви зарядили всіх нас!

15 червня 2010 р. Ольга Черен.

Дякуємо за гостинність! Всіх благ, хай Вас Бог охороняє, До зустрічі!

Керівники апаратів судів Київської області.

Велика подяка фундаторам за ідею та реалізацію в життя, персоналу за дбайливе ставлення та комфортну атмосферу домашнього затишку, пану Богдану за його прагнення донести історичну цінність  та уважність, а також за талант екскурсовода, працівникам трапезної за найсмачніші обіди та вечері, тренерам команди за професіоналізм та корисні знання та поради. Дякую!

04 червня 2010 р. ДСА України.

Большое спасибо!

Хочеться пожелать Украинскому селу процветания! Это действительно волшебное место!

21 апреля 2010 г.

Щира вдячність за той патріотизм, що віє від усього оточуючого тут! Для майбутніх поколінь та сьогодення знати та пам`ятати свою історію – це священний обов`язок кожного! Нехай щастить!

05 березня 2010 р.  м. Біла Церква.

It is always a pleasure to come here and enjoy the atmosphere and the beautiful nature. I am very happy to see that your center is growing and nourishing. I wish you very success.

22 February 2010. Брайен Кемпл.

Дякуємо за гостинність, отримали надзвичайно позитивні емоції, збережемо тепло, отримане під час тренінгів на все подальше життя. Сподіваємось, що незабаром зустрінемось.

З повагою та шаною, група тренінгу (10 лютого 2010р.)

Гарна робота – зроблено з Душею та Любов’ю до малої та великої Батьківщини! Щиро вдячні небайдужим людям за шматочок справжньої української самобутньої культури та історії.

З побажаннями всіляких гараздів,

з Дрогобича  (січень 2010р.)

Очень приятное и неожиданное впечатление – маленькая, прекрасная, нестандартно-стандартная Украина в сердце Украины. Множество позитивных, прекрасных эмоций и желание еще хотя бы разочек вернуться и окунуться в прекрасный мир древности и любви к Украине, ее истории и любви, с которой возводился комплекс.

Желаем процветания и всех благ!

Беларусь (грудень 2009р.)

Шановні добродії!

Адміністрація Бучанської спеціалізованої школи-інтернату I – III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов щиро вдячна вам за той подарунок, який ви зробили для наших вихованців. Екскурсія була чудовою і порадувала дітей.

Діти залишились вражені красою, самобутністю та неповторністю етнографічного комплексу «Українське село». Під час екскурсії вони дізналися багато нового і цікавого про звичаї та традиції українського народу.

Дякуємо за турботу та тепле відношення до вихованців школи-інтернату. Спогади про цю поїздку надовго залишаться в їхніх дитячих серцях.

29.10.2009 р.

2009 - 2016 © Этнографический комплекс «Украинское село»