На Різдво в "Українське село"!

У передріздвяний Святвечір 6 січня 2019 року о 16:00 запрошуємо всіх до нашого Свято-Димитрівського храму на святкову надвечірню службу. В кінці богослужіння наш прекрасний хор заспіває перші у 2019 році різдвяні колядки

А вже після служби Ви маєте можливість завітати до української колиби, де всіх гостей зустріне затишна вечірня атмосфера українського дому та пригощатимуть традиційною різдвяною кутею! В меню в цей вечір пропонується спеціальна пропозиція “12 пісних страв”! (бронюйте столики завчасно - бронь до 6 січня, 15:00 за тел: 099-333-0770).

Зранку 7 січня о 10:00 чекаємо Вас на Святкове Різдвяне Богослужіння у храмі, яке є особливо радісним! Після служби об 11:30 всі гуртуються коло церкви біля Вертепу і гуртом, разом з дітьми, які гратимуть вертепне дійство, співаємо радісні колядки.

Знов таки, свята без гарного смачного обіду – не буває! Вас чекають смачні українські страви в колибі «Українське село», які дозволять вам по-справжньому розговітися. Всіх гостей колиби в цей день частують кутею і радують колядками! Так що готуйте цукерки, прянички та "п'ятаки"!

У майстернях етнографічного комплексу “Українське село” на вас чекатимуть майстер-класи, гарячі трав`яні чаї та дегустація козацьких напоїв.

Текст колядок, які співатимемо 7 січня після Різдвяного богослужіння об 11:30.

Наше "Українське село" - це саме те місце, де можна відчути красу українського села ХІХ століття, поринути в безтурботний спокій і святкову радість. 

Приходьте з родинами та друзями, адже Різдво – це родинне свято, коли збираються всі рідні та близькі. Обов`язково відвідайте казковий вертеп, що знаходиться біля храму. Він особливо чарівний в цей таємничий вечір! Яскраві новорічні вогники освічують його на тлі темної ночі, а дерев`яні скульптури – персонажі зі сцени народження нашого Господа Ісуса Христа в цей вечір немов оживають. А взагалі, вертеп є постійно діючий, щодня, навіть в спекотний літній день. Завітавши до цієї казки, яка супроводжується Різдвяними піснеспівами, ви поринете у радісний день Різдва. Жоден наш гість ніколи не оминає можливість відчути радість Різдвяних днів! 

Святвечірнє меню:

 

Різдво у 2018 році:

2009 - 2016 © Этнографический комплекс «Украинское село»