Акції та знижки!

В етнографічному комплексі "Українське село" відпочинковий сезон в розпалі. Пікнік із колегами на природі – ось те, що дійсно з’єднує команду. А як може бути інакше, якщо на вас чекає свіже повітря, смачнюча їжа, приготовлена на вогні, і спілкування просто про життя поза стінами офісу. Ну, а запах і смак шашлику, який ось-ось знімуть ваші колеги з мангалу – не залишить байдужим нікого! Наш комплекс візьме на себе турботу про ваш корпоративний вікенд. 

З 5 лютого по 5 березня 2018 року при замовленні теплих мангальних комплексів даруємо годину гри в більярд!

Запрошуємо Вашу компанію на Новорічний корпоратив в етнографічному комплексі "Українське село"!

Хто вміє відпочивати на природі, тим погода не маніпулює! Замовляй альтанку в етнографному комплексі "Українське село" за супер низькою ціною в період між 1.11.2017 і до 1.02.2018! Бронюйте опалювальні альтанки і зимна погода не перешкодить вам насолодитися осінньою природою, приготувати смачний шашлик на свіжому повітрі і гарно провести час з близькими!

В гончарстві існує багато форм, які мають різне призначення та назви. Наприклад, глечики в кожному селі називали по різному: кринка, гладущик, глек. В нашій колекції "Українського села" є унікальний глечик, який зветься "тиквастий", його можна побачити та доторкнутись в майстерні гончарства. А хто вгадає який в нього літраж - тому майстер-клас з гончарства безкоштовно! Для цього треба завітати до гончара і перевірити це на власному досвіді. Тож не баріться, акція триває до кінця листопада. Слава Гончарству!

Проведiть свій відпочинок або святкування на свіжому повітрі! Пропонуємо альтанки з мангалом зi знижкою 50%!

У липні Ви маєте можливість приїхати до "Українського села" на власний пікнік заощадивши на пальному!

З 9 по 30 квітня 2016 року щосуботи та неділі в етнографічному комплексі «Українське село» стартує акція «Постріл в знижку». Кожен хто бажає може перевірити себе на влучність!

14 лютого - затишна атмосфера лютневого «Українського села» для закоханих і не тільки!

В "Українському селі" з 13 листопада до 18 грудня проходить акція:

- Замовляйте 0,5 л наливки і отримуйте 50% знижки на 0,5 л будь-якої настоянки нашого власного виробництва!

Акція для тих, хто святує в нас свій банкет!

-50% на всі наливочки і настоянки власного виробництва!

Пропонуємо цікаво і активно закінчити сезон пікніку 2015 року!

-50% на всі мангальні комлекси!

2009 - 2016 © Этнографический комплекс «Украинское село»