Дитячі розваги на Різдво в Українському селі

 

8 січня 2011 р. в «Українському селі» відбулося дитяче свято, на котре зібрались дітки різного віку від 3 до 13 років. Та це не стало їм на заваді провести весело час, згуртуватись та позмагатись, проявити швидкість, кмітливість, винахідливість, побути акторами та проявити свої творчі здібності. Адже їм потрібно було пройти нелегкий шлях та подолати багато перешкод, щоб звільнити казковий місяць, який встигла вкрасти та заховати зла відьма. Щоб знайти чарівний місяць діткам потрібно було спочатку придбати непростим способом у чарівній крамничці засоби перельоту, потім перелетіти у чарівне царство на мітлі та щітці. О! Ця перешкода далась їм дуже-дуже весело, особливо найменшим учасникам.

 

 

Маленька Софійка була капітаном своєї команди.

 

Комусь з вас доводилось прикрашати ялинку «в сліпу». НІ? А ось нашим учасникам довелось і це зробити. Також вони побували на планеті чародіїв, співали пісень, і що цікаво не так як всі, а по-своєму, по-чародійські.

 

Марк з Лєрою намалювали найцікавіших жителів планети чародіїв.

 

Завершилось свято вирізанням ангеликів за технікою витинанки, які підказали діткам чарівний вислів, котрий вони мали скласти з букв, вирізаних з окремих джерел – «Появись на небі місяць».

 

У маленької Ганнусі вийшов найчарівніший ангелик-витинанка.

 

        

Та це ще не все! З`явився місяць тільки після дружнього вигуку чарівного слова. А ось його знають тільки наші учасники. Можливо воно їм ще згодиться, тож не будемо відкривати їх секрет!

 

А ти, юний друже, бажаєш мати своє чарівне слово, навчитись новій справі, подружитись та весело погратися? Тож приходь на наші свята та бери з собою своїх друзів!

 

Дорогі батьки! Дитячі свята, конкурси, розваги та майстерки навчать ваших дітей гуртуватись у колективі, працювати у команді  та розкриють творчу індивідуальність ваших дітей через включення їх у різноманітну діяльність!

         

Переглянути фотогалерею Дитячі розваги на Різдво

 

 

2009 - 2016 © Этнографический комплекс «Украинское село»