Усі по трофеї! Туристичні марки України.

Мандрівка Україною – це норма Вашого життя або щось нове у вашому дозвіллі, тож зробіть ці мандрівки цікавішими для своєї родини та друзів, додайте азарту у Ваші подорожі та починайте збирати нову колекцію!

З 23 липня 2010 року наш музей «Етнографічний комплекс «Українське село» приймає участь у проекті «Туристичні марки - Україна». До речі, ми є першими учасниками у Київській області. Що ж це таке "Туристичні марки"?

Туристичні марки (ТМ) – це чеський винахід, що походить з 1998 року і діє у 9 країнах світу, а з 2007 року проект активно розвивається і в Україні. ТМ являє собою дерев'яне кружальце із зображенням певної туристичної атракції - це може бути музей, дерев'яна церква, костел, замок, вершина гори, печера, тощо. ТМ принципово відрізняється від звичайного сувеніра тим, що виконує роль трофея - підтвердження того, що мандрівник відвідав даний об'єкт, адже в іншому місці придбати її неможливо. Тож туристичну марку № 143, саме такий номер має наше чудове місце, Ви можете придбати тільки у нас. Кожна ТМ має свій номер, а разом вони утворюють систему з кількох сотень туристично-маркових місць по всій країні. Подорожуючи, мандрівники-колекціонери одночасно збирають ТМ у різних куточках України і беруть участь у колекційній грі.

Детальніше дізнатися про проект «Туристичні марки – Україна» Ви можете на сайті www.turystycni-marky.com.ua.

Придбати ТМ №143 «Етнографічний комплекс «Українське село» Ви можете в сувенірній крамничці етнографічного комплексу за адресою: вул. Поляна Лісова 60, с. Бузова, Києво-Святошинський р-н.

Найближчі ТМ-місця:

№111 «Ротонда та фонтан «Самсон» - Київ, Поділ

№112 «Михайлівський Золотоверхий монастир. Пам`ятник княгині Ользі – Київ»

№211 «Києво-Печерська лавра» - сувенірна крамниця біля Троїцької надбрамної церкви.

№300 «Софія Київська»

2009 - 2016 © Этнографический комплекс «Украинское село»