Зали та майданчики

ЗАЛИ РЕСТОРАНУ

На першому поверсі ресторану розташовані бар та дві зали, інтер’єр яких не залишить Вас байдужими: декор залів з автентичних господарських предметів додає до Вашого відпочинку елементи гри «Вгадай що це?». Кожна зала може розмістити до 45-ти гостей за окремими столиками та до 35-ти – за спільним банкетним столом. 

ЛІТНЯ ТЕРАСА

У весняно-осінній сезон наші гості люблять розміщатися на літній терасі другого поверху ресторану. На випадок, якщо тепле літо капризує непогодою, ми потурбувались і закриваємо відкриті стіночки спеціальними захисними тентами, і одразу гостям стає комфортно та затишно. Одночасно за столиками літньої тераси зручно розміщуються 80 осіб.

ЗАЛ «ТРАПЕЗНА»

Цей банкетний зал знаходиться в окремій споруді обабіч основної музейної території.

Тут зручно  розміщуються до 70 гостей для святкувань з розважально-танцювальною програмою. Максимальна посадка для організації обіду без розважання – 120 осіб.

Банкетний зал «Трапезна», це:

  • місце знайомства та об’єднання родин молодят у день весілля;
  • місце затишного родинного свята (хрестини, день народження, ювілей тощо);
  • місце святково-розважальних заходів для дітей та дорослих (до дня Святого Миколая, Різдва, випускного);
  • місце зустрічі випускників, друзів чи однодумців під час навчання чи святкування професійного дня, новорічного корпоративу, колективного відпочинку за містом.

Приміщення трапезної має:

  • окремі туалети та гардеробну кімнату;
  • автономне електро-опалення;
  • кондиціювання;
  • плазмовий настінний телевізор;
  • екран для проектора.

ЕТНО-ПАВІЛЬЙОН

Етно-павільйон – дерев’яне шатро під дашком, де можна розмістити гурт гостей до 120 осіб, поруч є майданчик для танців та розважальних програм. В жарку погоду тут відчувається затишок соснового лісу, у вечірній час павільйон освітлюється приємним яскравим світлом. У непогоду павільйон захищений тентовими стіночками від дощу та вітру. Зручна локація для великих святкових заходів у теплу весняно-осінню пору року – корпоративи, весілля для компаній будь-якої чисельності до 120 осіб.  Аби привід зібратися друзям та рідним!

ЛІТНІ СТОЛИКИ

Літні зручні відкриті альтанками розташовані серед мальовничої природи навколо ресторану. Кожна альтанка має напівпрозоре накриття, що збереже Вас у комфорті під час негоди. А в спеку Ви відчуєте природну прохолоду від лісової затіненої землі і зможете з більшим смаком насолодитися чудовими стародавніми та сучасними українськими стравами нашої колиби. Такі альтанки вподобають невеликі компанії від 4 до 14 гостей.