Вовняна акварель

Картини, написані на полотні фарбами, ні для кого не дивина. А от картина, намальована вовною, без фарби і пензля – це вже щось захоплююче!

Техніка «вовняна акварель» називається саме так тому, що картина малюється за допомогою пасм кольорової вовни, які, накладаючись одна на одну, утворюють мов би мазки фарби. Таку картину необхідно зберігати під склом. 

Для роботи у техніці вовняної акварелі, з одного боку, необхідне особливе відчуття кольору і терпіння, а з іншого – її можуть опанувати навіть діти. Створювати картину з вовни ви зможете, якщо навіть зовсім не вмієте малювати. 

На майстер-класі ви матимете нагоду отримати задоволення від творчого процесу і від самого «спілкування» з вовною. Адже цей матеріал надзвичайно ніжний, теплий, податливий і приємний у роботі.

Малювати картину вовною, насправді, не так уже й складно, адже є можливість виправити або переробити невдале полотно. Тому можна не боятися помилок, а шукати, пробувати і домагатися бажаного результату.

Майстер-клас з вовняної акварелі – це чудова можливість виразити своє внутрішнє «я», відпочити, отримати неабиякий заряд позитивної енергії, поринути у дивовижний світ фантазії і творчості.

На майстер-класі ви:

  • дізнаєтесь про вовну та роботу з нею;
  • навчитесь розкладати вовну;
  • компонувати сюжетний малюнок;
  • оформляти готову картину в рамку під скло.

Дітям такий майстер-клас допоможе розвивати дрібну моторику, фантазійне мислення, акуратність, терпіння; формувати естетичний смак.

Створену на майстер-класі картину кожен учасник забирає з собою. Вона послужить чудовою прикрасою інтер’єру або стане гарним подарунком.