Організація заходів

Етнографічний комплекс «Українське село» поєднав у собі вдалі критерії для вибору гостями нашого закладу для святкування своїх різноманітнтх заходів. Ви приємно здивуєте своїх гостей, проведете час в улюбленному або новому для себе форматі, отримаєте позитивні емоції та спогади на довгі роки. А якщо ваше свято має етнографічну тематику, або як кажуть «в українському стилі», то кращого місця Вам не знайти! Крім того, Ваші гості обов’язково захочуть побувати тут знов!  

Майстер-класи

Майстер-класи – це оригінальний спосіб активного дозвілля. Найдавніші знання, традиції, стилі, самобутність та культурна різноманітність відкриваються учасникам наших майстерок, адже ми пропонуємо заняття з народних ремесел: гончарства, ковальства, ляльки-мотанки тощо. На день наодження, корпоративний захід, родинне свято чи індивідуальне відвідування участь у майстер-класі подарує вам позитивні емоції та розкриє приховані вміння.

Виїзна церемонія

Виїзна весільна церемонія в «Українському селі» – це цікаво, зручно та красиво!

Цікаво! Тому що реєстрація шлюбу поза стінами кімнати державного реєстраційного органу – це прем’єра індивідуального спектаклю, єдиного і неповторного у вашому житті. Головними героями – є наречені, а глядачами – найрідніші вам люди.

Красиво! Тому що церемонія шлюбу відбувається в атмосфері культурного осередку, серед рідних краєвидів українського села, на природі, яка тематично та гармонійно доповнить загальну концепцію вашого весілля.

Квест для дітей 

Квест – це найкраща сучасна розвага для дітей, адже це активна гра, ціллю якою є здобуття скарбу. Кожна дитина буде в захваті від можливості виконувати різноманітні завдання, щось шукати та бігати за пригодами. У розкутій атмосфері на природі діти спілкуються і все більше пізнають один одного, навчаються бути дружніми та працювати у команді. Наші квести не лише розважальні, а й пізнавальні, адже відбуваються на музейній локації етно-комплексу «Українське село». Головна наша мета – це створити позитивний настрій у дітей!

Детальніше